Příští odpočinková zastávka: Wellnes Praha Karlín – pohoda kousek od domova

Taťka se rád nechá hýčkat a spolu se Šárkou a naší Valerií už jsme navštívili několik relaxačních center, bazénů se zázemím pro odpočinek a odpočinkových zón. Teď máme v plánu vyrazit do Prahy do privátního wellness Satori Spa (https://www.satorispa.cz). Malou Valerii samozřejmě necháme doma s babičkou a dědou, ať si jí také užijí. Na nás bude čekat naše společné odpočinkové odpoledne.

Wellnes je kousek od metra Křižíkova, takže jako obvykle necháme auto na Černém mostě, a necháme se metrem dopravit až na místo. Odpadne tím zdlouhavé hledání místa na parkování a po návštěvě relax centra se snadno přesuneme do historického centra Prahy na procházku.

Wellnes Praha Karlín – odpočinek v centru velkoměsta

Do wellnes Praha Karlín nás lákají na klasickou saunu, masáže a Jacuzzi. Jako službu navíc pak mají k dispozici různé rituály. Jde o vonné procedury, sportovní masáže i rašelinové zábaly. Prostě co je libo. Sám nemám skoro žádné zkušenosti, co je dobré si vybrat, a bez čeho se obejdu. Proto si na místě rád nechám poradit a doporučit.

Wellness Praha Karlín poskytuje všechny možné základní možnosti pro odpočinek, masáže a uvolnění. Jde vlastně o takové magické místo v srdci Karlína, kde prý zapomeneme na okolní svět, odložíte starosti a únavu a zharmonizujete si své tělo i duši. No uvidíme. Je pravda, že už oba potřebujeme aspoň na dvě hodiny vypnout a jen tak ležet, zatím co se o nás někdo bude starat. Moje největší obava z návštěvy wellnes bude, abych moc nechrápal, až po pár minutách klidu spokojeně usnu. Šárka do mne snad šťouchne, pokud bych začal, ale nejsem si jistý, jestli budu já ten první, kdo usne.

Prozatím jsem si na www stránkách Wellnes Praha Karlín Satori Spa virtuálně prošel a vypadá to opravdu zajímavě. Virtuální prohlídka je lehce ovladatelná. V podstatě funguje jako Google mapy. Stačí jen klikat na značky na podlaze. Na ně se pak přemístíte a budete se rozhlížet kolem sebe. Podívejte se také a uvidíte, že mají místnosti opravdu zajímavě a příjemně řešené.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno