Výdělek na Internetu pomocí opisování kódů: Nenápadný podvod

Jak je na tom vlastně aktuální hit pro jednoduchý výdělek na internetu?

V diskuzních fórech a Facebook skupinách se řeší nová vlna nabídek na výdělek na internetu. Tentokrát jde o opisování kódů. Je to celkem jednoduchá a lákavá nabídka. Jaká je ale skutečnost? Držím se hesla, že než něco doporučím nebo začnu provozovat, raději si ověřím vše okolo. Stejně tak tomu je i v tomto případě.

Jak tento výdělek na internetu funguje a kolik se dá vydělat?

Za každé opsání kódu se dá získat 0,1$, tj. při dnešním kurzu asi 2,20 Kč. Minimální výplata je 150$. To tedy znamená, že k dosažení minimální výplaty je třeba opsat 1500 kódů. Zní to jako šílenost, ale když si to člověk spočítá, není to až tak nereálné. Cestou vlakem do Prahy jsem se rozhodl vyzkoušet, kolik času je potřeba, aby se načetly nějaké ty Dolary. Začátek měřeného opisování kódů byl v 8:21 hodin. Konec jsem měl v 9:29 hodin. Za hodinu a 8 minut jsem z původního stavu 59,60$ na minimální hranici výplaty 150,10$. To znamená, že jsem za 68 minut dokázal opsat celkem 905 jednoduchých 4místných číselných kódů, takže v průměru 13,3 kódu za minutu, tj. v přepočtu na peníze 1,33$ (29,26 Kč/minutu). Hodinová sazba je tedy 1.755,60 Kč. Počítám správně? Ano.

Že je to pakárna, opsat 1500x číselný kód? No záleží na úhlu pohledu. Buď máte možnost získat peníze v zaměstnání nebo využít svůj volný čas třeba právě ve vlaku nebo cestou do zaměstnání. Nikdo neříká, že musíte opisovat celou hodinu v kuse. Úplně postačí, když si dáte pár minut denně a ono to pomalu naskáče. Já jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že to jde nastřádat celkem rychle a navíc tak může sbírat a doplňovat každý v rodině.

Jak spustit vlastní výdělek na internetu ve 4 krocích

Je to v podstatě úplně jednoduché a začít můžete na mobilu, tabletu nebo rovnou na počítači. Pro ty, co nemluví anglicky, je náš návod ale v podstatě ho ani nebudete potřebovat. Zatím nepotřebujete ani číslo účtu atd. Pro první výdělky se stačí jen zaregistrovat a začít sbírat peníze.

  1. Registrujte se ZDARMA KLIKNUTÍM SEM
  2. Do formuláře napište uživatelské jméno (user), heslo (password) a potvrďte heslo (confirm password). Pak už jen dopište e-ailovou adresu, kam bude zasláno nové heslo pokud zapomenete. Do uživatelského jména raději nepište háčky a čárky.
  3. Po registraci a přihlášení máte v levé části ukázáno, kolik jste si zatím vydělali. Uprostřed horního modrého pruhu máte nápis “USER AREA” na který kliknete a načte se nová stránka.
  4. Teď už jen klikněte na velké tlačítko “START WATCHING PAYED ADS” a načte se stránka se 4místným číselným kódem. Ten pokaždé opište, dejte enter a tak pořád dokola.

Jak to vlastně funguje a kde se berou peníze pro výdělek na internetu?

Je to jednoduché. Provozovatel webu nabízí na stránkách placenou inzerci, případně je registrovaný v nějakém takovém systému. Firmy pak platí za každé kliknutí na reklamu, ale také za každé zobrazení reklamy. Z toho pak provozovatel vyplácí část registrovaným uživatelům a samozřejmě mu jde část jako výdělek. Jde sice o korunové položky, ale v množství zaregistrovaných uživatelů jde o zajímavé částky.

Doplňující informace pro výdělek na internetu přes opisování kódů: Je právě něco kolem 14:30 a aktuální stav účtu je skoro 330$. Postupně pronikám do tajů, jak tento web vlastně funguje. Každopádně zatím mám ohlasy od ostatních, kteří se registrovali a nyní již mají dost zajímavé částky na svých uživatelských účtech. I kvůli nim teď dávám dohromady další článek, kde porovnám možnosti a podmínky pro vyplacení peněz a zároveň i způsoby, jak vydělat ještě rychleji.

Nyní jdu tedy prozkoumávat dál, jak to celé funguje a co je potřeba k výplatě peněz, jak se dá získat více na odměnách atd. To pak rozeberu v dalším článku a podělím se s vámi o potřebné informace. Prozatím se můžete jednoduše zaregistrovat a zkusit, jak rychle jste schopni načítat odměny. Podle toho sami uvidíte, kolik si dokážete vydělat.

 

JAKÁ JE PRAVDA? DOSTALI JSME ZAJÍMAVÉ INFORMACE A SMĚŘUJE TO TÍM SMĚREM, KTERÝ JSME OČEKÁVALI: JDE O TUNEL A TAHÁNÍ PENĚZ Z LIDÍ.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno