Na co vlastně využít velkoobchody s oblečením

Občas se hodí mít v záloze pár praktických odkazů. Pro mne se třeba hodí vědět kam jít, když potřebuji několik rozdílných velikostí a barev pro trička, polokošile i kalhoty. Ideální variantou jsou velkoobchody s oblečením, kde mají vždy dostatečnou zásobu kvalitního oblečení, a ceny více než rozumné. Ještě se mi totiž nepoštěstilo, aby měli v menších krámech nebo i obchodních centrech dostatečnou zásobu toho, co jsem potřeboval.

Kdy se hodí velkoobchody s oblečením

Samozřejmě, že příležitostí je spousta. Nejen já, ale i moji známí a přátelé je využíváme zejména v případech, které jsou v jednoduchém seznamu:

  • oblečení pro děti na tábory – každý oddíl má jasně oddělenou barvu triček a kalhot. Ony se pak ty děti pak v lese i lépe najdou.
  • oblečení pro sportovní klub – Ano, mají samozřejmě dres, ale když pak jedou ven na zápas, hned to v jednotném oblečení lépe vypadá.
  • oblečení pro jednorázové akce – Párkrát do roka se v našem okolí pořádají kulturní, firemní nebo jen komunitní akce, kde se soutěží o hračky, trička, čepice a podobně.
  • firemní oblečení – nejen v továrnách se nosí jednotné oblečení, častokrát i barevně odlišené podle jednotlivých částí a procesů výroby. Velkoobchody s oblečením dodávají oblečení i pro personály pizzerií, restaurací atd.

Kde hledáme více kusů oblečení

Já osobně už mám vyzkoušené velkoobchody s oblečením – Xfer, kde jsem v předchozích letech využíval nabídku oblečení pro své brigádníky v Praze. Zároveň se mi hodilo, že jsem si mohl nechat trička potisknout i podle dodaných podkladů. Prostě jsem si vybral vhodné oblečení, barvu a rozdílné velikosti. Pak už jen k objednávce připojil podklady k tisku a hotovo. Žádné hledání potřebného množství a velikostí po obchodech a běhání po dodavatelích potisku.

Nespornou výhodou větších dodavatelů je, když po pár týdnech potřebujete další trička nebo jiné oblečení. V klasických obchodech už bude s velkou pravděpodobností vyprodáno. Velkoobchody s oblečením mají stálé dodávky totožného zboží, nebo si zajistí obdobné provedení.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno