Už jste někdo vyzkoušel vaporizér na byliny?

Mezi kuřáky, kteří se již několikrát neúspěšně pokoušeli přestat se svou denní dávkou cigaret, se osvědčil vaporizér na byliny, díky kterému tak mají nejen oni, ale i vy, možnost ušetřít své zdraví i peníze. Pro naplnění vaporizéru se dají využít sušené byliny, různé e-kapaliny, aromatické oleje, nebo plastické směsi. Jednotlivé náplně můžete různě měnit, takže nejste odkázáni jen na jednu příchuť.

Vaporizéry už dávno nejsou jen plastové trubičky podobné tužkám nebo fixe. Na výběr jsou jednoduchá provedení a také propracované a zdobené obaly. Díky možnosti dokoupit si náhradní díly si i nezkušený jedinec dokáže opravit svůj vaporizér na bylinky, vymění si starší žhavící spirály a využije i další nabízené příslušenství.

Jak funguje vaporizér na byliny a další směsi?

Vaporizér využívá elektronicky regulovaná topná tělíska, která rychlým zahříváním přes odpařovací komoru dosáhnou teplotu akorát pod takzvaným bodem spalování.  V podstatě se takto ohřeje náplň e-liquid nebo jakýkoliv bylinný výtažek, a do těla uživatele vaporizéru se dostane jen pára, která přenáší nikotin a vybranou příchuť.

Takový způsob přenosu je nejlepší variantou, kdy se ze zvolené náplně uvolní všechny účinné látky. Nedojde ani k vytvoření štiplavého kouře a karcinogenních látek, které tím pádem nemusíte vdechovat vy ani nikdo v okolí. V podstatě nikoho neobtěžujete zápachem cigarety.

Vaporizér na bylinky je mnohem více zdravý než běžné kouření. Jeho provoz za pomoci vyšší účinnosti odpařování vyjde oproti cigaretám také levněji. Alternativou na bylinkové směsi je vaporizér konopí.To už je trochu jiná liga a mimo taťkův zájem. Své příznivce si ale jistě najde. Jako nekuřák mohu potvrdit, že kolegové a kolegyně, kteří využívají vaporizér na byliny, jsou mnohem spokojenější se svým zdravím a vůně z těchto směsí je příjemná.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno