Také milujete víno? Letošní dovolená a ubytování Pavlov a okolí

Morava je taková naše srdcová záležitost, a to nejen kvůli vínu, které oba milujeme. Pokaždé, když do vyhledávače zadáme příkaz na ubytování Pavlov, vyskočí na nás hned několik zajímavých nabídek, a to teď neřešíme cenu. Pro nás je totiž důležité, abychom byli v centru toho všeho, protože jedině tak máte mnohem více možností, jak si pohodlně užít klidně i jen prodloužený víkend.

Díky aktuální situaci už víme, že letošní letní dovolenou si naplánujeme někde v České republice, a to bez ohledu, jestli se do léta otevřou nebo neotevřou hranice. Nijak nás to ale netrápí. Naopak máme radost, že si letos užijeme společnou dovolenou hned několikrát a na odlišných místech. Jedním z nich bude určitě Jižní Morava. Já se Šárkou už jsme tam byli několikrát. Pro Valerii to bude poprvé a jistě si to tam také oblíbí. Budou tam přece domácí zvířata a spousta nových míst a aktivit nejen pro ni.

Tam si užijeme nejen počasí, protože na něj tam máme vždycky štěstí, ale hlavně výbornou domácí kuchyni spojenou s místní pohostinností. Mezi tím se v klidu projedeme na cyklostezkách okolo vinic a až bude dost času, zajedeme si i do Lednice na zámek a nádhernou zahradu s kanály a loďkami.

Ubytování Pavlov a okolí

Asi nejvhodnější bude vybrat si nějaký penzion Pavlov a okolí. Ideálně nějaký menší. V nabídce vyhledávání se nám zobrazil třeba Penzion Florián. Tam je k dispozici 5 pokojů a jeden apartmán. Dá se zde využít i dalšího vybavení pokojů. Jako samozřejmost beru televizi, WI-FI. Navíc je zde mikrovlnná trouba a varná konvice, takže si můžeme v klidu uvařit kafe a ohřát jídlo Valerii, až si tradičně vymyslí nějakou večerní dobrotu před spaním.

Penzion najdete ve vinařské obci Pavlov a kousek od něj je zřícenina hradu Děvičky. Penzion Pavlov se nachází v oblasti Pálava a má svou zajímavou historii. Ta nejznámější je samozřejmě Věstonická Venuše. Co nás ale láká, je tradiční výroba špičkových vín od místních drobných vinařů.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno