Transplantace vlasů na dovolené v zahraničí vám ušetří peníze

Jak spojit příjemné s užitečným

Sice to nyní neřeším a doufám, že ani nebudu, ale transplantace vlasů je možnost, která spoustě mužů ušetří zbytečné trápení a některým i podstatně  vrátí jejich sebevědomí. Někteří z nás se prostě neradi smiřujeme s tím, že nám postupně vypadávají vlasy, a chceme s tím něco dělat. Přehazovačky a příčesky jsou naštěstí už dávno mimo módu, protože s příchodem moderních technologií je zde možnost efektivnějšího boje proti vypadávání vlasů.

Jak probíhá transplantace vlasů? Vlasové štěpy se jeden po druhém opatrně vyjímají z dárcovské zóny ze zadní a postranní části hlavy. Tyto štěpy se pak následně opět implantují do míst, kde již vlasy vypadaly, a to bez nutnosti řezání kanálků. Místa odběru jsou překryta vlasy a tím pádem není nijak vidět místo odběru.

Poskytovatel služby HairExpert dokonce garantuje tu nejlepší cenu v ČR. Ceny jsou totiž konečné a bez dalších poplatků k poskytnuté službě včetně letenek, transferů, ubytování. V průměru jsou ceny 3-4x nižší než v ČR

Transplantace vlasů na dovolené

Spojte příjemné s užitečným a vydejte se poznat Istanbul, město na dvou kontinentech, kde se potkává kultura východu a západu. Během transplantace vlasů díky moderní metodě DHI s pomocí Choi Pen Implanteru dosahují těch nejlepších výsledků s maximální hustotou vlasů a přirozeným vzhledem účesu. Není divu. Díky 12 letům historie kliniky a více než 30 000 spokojených klientů mají opravdu vynikající zkušenosti a právě proto poskytují opravdu kvalitní a kompletní servis. Proč kompletní servis?

Protože HairExpert se postará o kompletní servis, a to od zajištění letenek a transportu z letiště na hotel v doprovodu českého delegáta a samozřejmě až po celou transplantační péči. Proč právě do Turecka? Protože Turecko je dnes světovým centrem transplantací vlasů, kde za opravdu nízkou cenu získáte profesionální servis. Každý den je zde vykonáno přes 6000 operací na více než 300 specializovaných klinikách a to je opravdu statistika,  která je vynikající.

Zdroj obrázku: Designed by Freepik

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno