Tátové, nechce se vám vařit?

Ideální je, když se vaření stane zábavou. Každodenní kmitání u plotny však může připomínat spíše noční můru. Začalo vás už vaření štvát? Vyhlašte mu válku s pomocí následujících tipů.

Vyhoďte jedlíka

Musíte se v kuchyni otáčet kolem dospívajících potomků? Pokud máte pocit, že se bez teplého jídla sami obejdete a děti jsou rozmazlené, pošlete je najíst se někam ven. Teplé jídlo dvakrát za den stejně nepotřebují a když jim nestačí chleba se šunkou, mohou využít množství rychlých občerstvení v okolí.

Něco objednejte

Nemusíte trávit hodiny v kuchyni, aby na stole přistálo kvalitní jídlo. Pizza Brno a těstoviny Brno Caruso vám hotové jídlo doručí až ke dveřím, a vy si doma uděláte bez práce malou Itálii. Navíc nebudete muset uklízet kuchyňskou linku a místo toho se věnovat televizi.

Najděte si kuchařku

Najít si partnerku, kterou vaření naplňuje a kuchyň je její nejoblíbenější místností, je samozřejmě výhra. To není nutné více rozvádět.

Kupte si gril

Tohle ani není vaření, prostě něco koupíte, brambory, zeleninu, maso, hodíte to na rozpálenou plotýnku a radujete se, jak se to dělá samo. Celoročního kuchaře z vás poté udělá stolní gril.

Přejděte na tekutou stravu

Čeští specialisté doporučují tekutý chleba, tedy pivo. Když se povede pěna, dá se i kousat. Zlatý mok je plný výživných látek a vitamínů.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno