Taťkova mapa, kam si v klidu zajít na kafe či posezení i s dítětem

Chci informace, co vlastně Taťkova mapa umí

Vložit nový záznam Vytisknout záznam Uložit záznam v PDF

Café Farms Nymburk

5.00
  1. Taťkova mapa
  2. » Café Farms Nymburk
Kategorie:   
Informace o místě / službě:

Stará Cejpovna Nymburk po několika letech skomírání, smrti a několika měsíců mimo provoz opět ožila! Začala zde fungovat kavárna s moderním konceptem Café Farms Nymburk. Výjezd pro kočárky je poněkud prudký, ale jde v podstatě asi tak o velikost tří schodů. Potom už nikomu nebrání vybrat si z místní nabídky.

Dětský koutek je prozatím jen bedna plná hraček a knížek. Děti si ale mohou vzít hračky za rodiči na pohodlné sedačky nebo ke stolu.

K dispozici je prozatím hlavní část, která slouží jako kavárna s nabídkou jednoduchých jídel od salátů až k hamburgerům z vlastní produkce včetně občasné víkendové akce s extra nabídkou. Provozovatelé ale mají s objektem i další plány a proto se necháme překvapit s čím postupně přijdou. Již nyní ale nabízejí několik druhů dortů a zákusků, teplé i studené nápoje a v kuchyni Vám uvaří i pro děti.

Letní zahrádka k posezení venku už pomalu ale jistě ustupuje rozmarům počasí, přeci jen už je konec září, ale i tak se zde ještě během dne dá v klidu posedět. Na zahrádce jsou nejen stoly a židle, ale i dva oddělené boxy s pletenou sedačkou.

Součástí objektu je také vinotéka, kde si každý jistě vybere z lahvového vína i burčáku v hlavní sezóně. Taťka s mamkou zatím vinotéku nezkoušeli.

Kontaktní informace
Drahelická 60, Drahelice, Nymburk, Česko, Středočeský kraj
+420 777 190 920
Otevírací doba:
Pondělí 10:00 - 22:00
Úterý 10:00 - 22:00
Středa 10:00 - 22:00
Čtvrtek 10:00 - 22:00
Pátek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 22:00
Neděle 11:00 - 22:00
Vybavení a zázemí
Dětský koutek bez obsluhy
Není přebalovací místnost ani pult
Mají dětská jídla i nápoje
Přijímají platby kartou
WI-FI zdarma

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno