Taťko, pořiď si konečně pořádné trenky!

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Jak jinak si vyložit diametrálně odlišný přístup ke spodnímu prádlu? Zatímco pánové vyžadují, aby jejich drahé polovičky nosily pěkné a dobře padnoucí prádélko, sami výběr podceňují a obvykle nosí “spoďáry”, které vypadají jako relikvie z dob dávno minulých. Je to i váš případ? Měl byste změnit přístup, neboť tím škodíte sami sobě. Přečtěte si, proč byste měli výběru spodního prádla věnovat dostatek pozornosti!

Na prvním místě je komfort

Spodní prádlo musí být pohodlné, přes to nejede vlak. Razíte-li právě toto pravidlo, samozřejmě děláte dobře. Otázkou je, zda jsou vaše spodky opravdu příjemné. Možná jste skutečný pocit komfortu ještě nikdy nepoznal a nemáte jak srovnat.

Bez ohledu na to, zda nosíte pánské bavlněné trenýrky, boxerky, nebo slipy, vás prádlo nesmí nikde tlačit či škrtit. Zároveň vám musí dobře sedět a nikoliv volně plápolat v kalhotách. Jinými slovy: vyberte si velikost, která vám bude tak akorát. Příliš těsné, nebo naopak extrémně volné spodky nejsou pohodlné.

Pánské bavlněné trenky Calvin Klein

Na druhém místě je design

Máte rád stylové věci? Pokud pro vás svět módy není španělskou vesnicí a rád si čas od času dopřejete něco, v čem se cítíte dobře především díky tomu, že se vám líbí design, snažte se takto pohlížet i na spodní prádlo. Vaše partnerka jistě ocení, když si na sebe vezmete moderně vyhlížející trenýrky namísto něčeho, co bylo v kurzu někdy před 20 lety.

Pohlédněte se ve specializovaném e-shopu

Kde seženete kvalitní, pohodlné a designově propracované spodní prádlo? Zapomeňte na supermarkety, a obchoďáky. Vy přece potřebujete něco extra, což vám může nabídnout pouze specializovaný prodejce.

 

 

Lahůdky, jako jsou ikonické Calvin Klein trenky či neméně stylové trenýrky Styx (mj. česká výroba!) najdete na trenyrkarna.cz.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno