Taťka má prostě kafe rád a výběrová káva se vždy hodí

Výběrová káva je prostě jedna z mých slabostí a rád si dám kávu někde v klidu. Nemusí jít hned o kafe v kavárně, ale rád si dám dobrou kávu při posezení doma u stolu nebo na balkóně, obzvlášť, když už je tady skoro jaro. Na portálu Kofio si teď totiž jen stačí objednat různé druhy nejkvalitnější výběrové kávy rovnou domů a to hned z několika českých i zahraničních pražíren. Jednoduše tak za stejnou cenu dopravy přijde několik druhů káv z různých pražíren. Přesně tak, kde a jakou kávu si vyberu, tak mi to pošlou.

Nabídka je čím dál větší a další pražírny výběrové kávy se postupně doplňují do seznamu v nabídkovém e-shopu. Já osobně si z nostalgie rád objednávám kávu z Etiopie, ale občas si vyzkouším i netradiční způsoby přípravy dodané kávy a obměňuji si i různé chutě kávy. V podstatě tak doma občas můžeme uspořádat menší degustaci různých druhů a chutí kávy.

Výběrová káva a spousta variant vůní a chutí

Ne pokaždé se trefím do oblíbené chuti, ale i tak je to příjemná změna a člověk nespadne do rutiny, kdy pořád pije stejný a stejný kafe. Naopak si pak čím dál víc vychutnávám různý rozdíly.

Občas stačí nasypat kávu do stroje, semlít a nechat si udělat ve stroji, nebo si na testovací kávu objednejte ruční a elektrické kávomlýnky a je vyřešeno. Aspoň pokaždé není třeba čistit automatický stroj na kávu.

Předplatné kávy Nordbeans, Rebelbean, Coffee Source a dalších

Proč předplatné? Protože jedna z možností je nechat si zasílat kávu každý měsíc ve formě předplatného. Stejně tak, jako když si předplatím časopis. Podle toho, jaký způsob předplatného si vyberete, tak každý měsíc dostáváte 3 nové druhy káv a nebo pokaždé tu svojí oblíbenou. V nabídce nejsou jen Nordbeans, Rebelbean, Coffee Source a další, takže výběr je opravdu veliký a pravidelná objednávka se dá kdykoliv změnit. Navíc není žádná povinná délka předplatného. Můžete ho kdykoliv zrušit, ale kdo by to dělal a nechal se připravit o kvalitní výběrové kávy.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno