Každá svatba na jižní Moravě musí být blízko vinného sklípku

Není sporu, že svatba na jižní Moravě má svoje kouzlo, a díky nádherné přírodě a široké nabídce oblíbených vín se tak svatební oslavy častokrát protáhnou na celý víkend. Já osobně jižní Moravu miluji. Nejednou jsem ji navštívil nejen kvůli vínu. Ona i místní kuchyně má něco do sebe, a pokud se přidají přátelé a známí, je hned mnohem lepší atmosféra. Ani pak nezáleží, jestli jste v malém sklípku nebo ve velkém vinařství. Stejně tak nezáleží, jestli dáváte přednost červenému nebo bílému vínu. Do obliby se dostává i růžové víno, ideální pro horká léta.

Svatba na jižní Moravě s kompletním zázemím

Není to jen o svatbě. I firemní akce, rodinné oslavy nebo setkání s partou známých se dá organizovat a zajistit na jednom místě. Třeba taková Pálava restaurace je k tomu ideální nejen svojí lokací, ale právě oním zázemím.

Svatební obřad může proběhnout klidně uprostřed vinic s nádherným výhledem na Pálavu, nebo si své “Ano” řeknete na farské zahradě. K dispozici je i svatba v kostele sv. Bartoloměje, který je chráněn jako kulturní památka České republiky. Svatba na jižní Moravě v kostele, kde lze zařídit i necírkevní obřad. To jistě spousta nevěst uvítá.

Vinařský dvůr přímo ve dvoře historické barokní fary v Ivani má otevřeno každý den. Nemusíte samozřejmě jít hned do nově zrekonstruovaného vinného sklepa, starého přes 200 let, a tam strávit většinu svého času. Zbytečně se tak ochudíte o další, zejména gastronomické zážitky. Stačí si totiž jen sednout do místní restaurace, a vybrat si z denní nabídky https://www.vinarskydvurnafare.cz/denni-nabidka/ pokrmů i nápojů nebo sezónních specialit. Zkušení vinaři k vybranému jídlu doporučí i vhodné víno. To si pak můžete zakoupit v místní prodejně vín.

Ubytování pro vás i všechny ostatní si dopředu vyberete z bohaté nabídky, která uspokojí i vysoký počet zájemců o nocleh. To už ke svatbě patří. Přece se hned nepojede domů.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno