Stíháte nakoupit a objednat Vánoční dárky?

Tak schválně, kdo už má všechny dárky připraveny?

Přesně tak, je to tady zase. Vánoce a blázinec okolo. Spoustu z vás řeší, jaké komu vybrat vánoční dárky a hlavně kde je pořídit. Spousta z nás to taky, stejně jako každý rok, nechává na poslední chvíli a pak se zbytečně nervujeme, jestli vybereme všechny dárky, na nikoho nezapomeneme a jestli to Česká pošta nebo jiný dopravce doručí včas.

Abyste nezapomněli na vánoční dárky v nákupních centrech

Stejně jako Velikonoční výzdoba a nabídka čokoládových zajíčků v akci od konce ledna, tak i na Vánoce upozorňují nákupní centra s dostatečným předstihem. Kolikrát narazíte na vánoční stromek nebo výzdobu už od poloviny listopadu. Ani to ale nestačí, abychom si udělali čas a v klidu nakoupili v předstihu.

Pokud nakupujete vánoční dárky v nákupním centru, počítejte s tím, že ne všechny “Akční nabídky” jsou opravdu výhodné. Základní pravidlo trhu: Poptávka x Nabídka zde funguje na 100%. Lidé v časové tísni bohužel ne vždy dokážou správně posoudit, jestli je opravdu výhodné koupit zrovna tento svetr nebo tuhle žehličku, když jsou v tak výhodné akci. Proto je dobré si s sebou vzít mobilní telefon s připojením k internetu a pomocí vyhledávání zjistit, jak se pohybují aktuální ceny u jiných prodejců. Já osobně k tomu používám porovnání na www.Heureka.cz

Porovnat ceny pro Vánoční dárky

Jestli potřebujete porovnat ceny, stačí si jen vyhledat dárek podle názvu nebo označení. Na Heuréce vám pak vyskočí ceny, jak se kde zboží nabízí a seznam si pak můžete seřadit nejen podle nejnižší ceny, ale i hodnocení spolehlivosti ostatních uživatelů.

Jasně, je už 11 listopadu a Vánoce jsou tady za 13 dnů, navíc už teď Česká pošta a někteří další dopravci hlásí, že nestíhají. Naštěstí je zde ale možnost vybrat si, objednat a zaplatit zboží online a vyzvednout si vše již připravené na vhodném místě nebo přímo u prodejce. Vyhnete se tak zmatku mezi poblázněnou hordou nakupujících.

 

Te

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno