Školní rozhlas už dávno není ta chrchlavá krabice v každé třídě

Pokud přijde řeč na školní rozhlas, tak si spousta z nás vybaví dnes již klasickou scénku z filmu Obecná škola, kde Rudolf Hrušínský zve zájemce, kteří chtějí vidět Idiota, do své ředitelny. Já na školní rozhlas vzpomínám jako na bílou krabici v rohu každé třídy základní školy, která občas vydávala prapodivné zvuky. Jako školáci jsme pak luštili a řešili, co nám v něm při hlášení chtěli sdělit.

Dnes už je to naštěstí úplně jinak. Do hry totiž vstoupila moderní technologie a samozřejmě bezdrátový přenos. Tím se usnadnila montáž školních rozhlasů. Vývoj a zdokonalování přístrojů měl vliv i na další využití, jako třeba obecní drátový rozhlas.

Samozřejmostí je proto využití opravdu odborného poskytovatele a dodavatele. Někoho může napadnout, že stačí objednat veškeré komponenty online, nebo si je dokonce nechá dovézt třeba z Číny. Tento přístup je ale zbytečná ztráta času a hlavně peněz. Jak a kde tedy hledat ideálního dodavatele?

Odborníci nejen na školní rozhlas

Společnost EL-MIK se již od roku 1994 zabývá servisem a opravou bezdrátových i drátových rozhlasů pro města a obce. Postupně rozšířili svoji činnost o velkoobchod a maloobchod ozvučovací techniky od reproduktorů přes zesilovače až po rozhlasové ústředny. Díky opravdu dlouhodobému působení na trhu v České republice proto svým zákazníkům nabídnou to nejoptimálnější a cenově nejvýhodnější řešení, odborné poradenství a samozřejmě komplexních služeb.

EL-MIK zajišťuje dodávky a montáže potřebných zařízení, telefonních ústředen, a třeba i čím dál více využívaného kamerového systému. Projekčně a dodavatelsky zajistí kompletní ozvučení mikroregionů nebo třeba jen administrativních budov, obřadních a smutečních síni, vlakových nádraží apod. Montáží zvolené varianty to samozřejmě nekončí. K dispozici pak máte i odborné zaškolení a následný servis i doplňování dalších zařízení podle potřeby.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno