Školní batohy nejen pro prvňáky – jak si vybrat ten správný

Také přemýšlíte, jaké školní batohy koupíte svým dětem? S naší Valerií teď ještě máme na školu čas a školní aktovka pro prvňáčka ještě není potřeba. Do mateřské školky se nám ale hodí nějaký ten batoh. V plánu jsou totiž výlety a zájezdy se školkou i s námi, tak proč se také nerozhlédnout po aktuální nabídce.

Školní batohy už naštěstí nejsou jako dřív

Já sám si pamatuji na svá školní léta a bolavá záda z neforemné školní aktovky. Sice už se začínalo řešit zdraví dětí a vliv školních batohů na dětská záda, ale našeho dětství se tento vývoj nijak zásadně nedotkl. Kvalitní zpracování a moderní materiály se bohužel vyvíjejí postupně a pomaleji. Obzvláště pak v totalitě komunistického Československa. To jsme byli vůbec rádi, že nějaké batohy a aktovky prodávali. V současnosti je výborné, že jde vývoj opravdu dopředu, a díky tomu už mohou naše děti využívat spoustu vylepšení a kvalitnější zpracování.

Už za mých mladých let se dbalo na bezpečnost, a to platí i dnes. Školní batohy jsou proto vybaveny reflexními prvky na všech potřebných místech. Ideální pak je, když batohy rostou s dítětem. K tomu poslouží nastavitelný systém k usazení batohu přesně na vhodném místě dítěte. Vše pak postupně měníte podle výšky dítěte, až z toho pomalu máte studentský batoh. Anatomické zádové panely se přizpůsobí páteři dítěte, a systém Air Flow s prodyšným polstrováním umožňuje cirkulaci vzduchu a příjemné nošení batohu.

Kde si pohodlně vybrat školní batohy?

Našli jsme docela dost velkou nabídku od českého výrobce STIL. Jejich nespornou konkurenční výhodou je kvalita provedení, nízká váha batohů a samosebou požadované kvalitní provedení. Dalším plusem pro e-shop je možnost výběru z výhodných setů do školy, které se skládají z batohu, boxu, penálu, peněženky, zástěrky a dalších školních potřeb v jednotném designu.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno