Letos u nás vedou skluzavky a dětská hřiště. Naštěstí jich je v okolí dost

Letošní léto bude pod jasným vlivem Koronaviru. Díky němu došlo k několika omezením, která se už naštěstí postupně ruší a uvolňují. Teď už neplatí limit na pohyb na veřejnosti, sportovištích a dětských hřištích, takže si v klidu můžeme zajít na nedaleké hřiště zařádit. Tedy s rouškou, a to nebude zrovna pohodlné. Naštěstí máme jinou možnost, protože jsme hned na začátku března koupili dětské hřiště na naší zahradu. Valerie miluje skluzavky, takže jsme jí pouhé klouzání vylepšili celou dřevěnou konstrukcí s domečkem, pískovištěm a dvěma sedátky na houpání. Když už, tak už, že?

Dětské hřiště bez skluzavky není to pravé

Už od začátku jsme hledali variantu pro více dětí, kde bude hlavně velká skluzavka. Na zahradu s námi totiž chodí i teta s bratránkem, tak aby si děti hrály spolu a neslyšeli jsme jen dohady. Dětské hřiště, které jsme si nakonec vybrali, má bezpečné provedení, kvalitní dřevo a celkem i jednoduchý návod k montáži.

Během několika dnů jsme měli doma kurýra se zásilkou, kterou jsem hned přeložil do auta a odvozil na zahradu. Čistě náhodou byl zrovna pátek, takže plán na víkend byl jasný. Přizval jsem i dědu a doma zapnul do nabíječky baterie pro elektrický šroubovák.

Přivrtání skluzavky bylo zlatým hřebem na konci naší montáže

Během prvního dne jsme měli v podstatě hotovo, a to i bez jakýchkoliv zkušeností s montáží. Dětské domečky jsou výrobcem připraveny tak, že je jejich montáž opravdu jednoduchá a intuitivní. Díly sice nebyly označené, ale seznam uvedený v návodu posloužil k jejich rozdělení a přípravě postupně podle fáze montáže.

Úplně na konce naší montáže jsem si nechal připevnění bezpečnostních prvků, doplňků a samozřejmě i skluzavky. Následná kolaudace, kdy Valerie nevěděla kam dřív, byla sladkou odměnou naší společné montáže, u které mi asistoval děda.

Z vlastní zkušenosti tak mohu jen doporučit koupi dětského hřiště s domečkem. Nejen, že si vyčistíte hlavu, ale zároveň na konci získáte opravdu sladkou odměnu od svých dětí.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno