Skládáte si ozdobné korálky pro děti i maminky?

Praktický dárek nejen pro děti a maminky

Už jste narazili na korálky pro děti i maminky, které si můžete sestavit nejen podle barev, ale i podle čísel, písmen a různých tvarů? Na tuhle možnost jako drobný dárek jsem narazil už několikrát. Vždy ale bylo potřeba vyhledat si u prodejce jednotlivé balení a kombinace, ale to ne vždy vyhovovalo i barevně.

Korálky pro děti podle libosti

Chtěli jsme to zkusit už několikrát, ale dárkové korálky s ideální barvou se špatně hledají. Na webu Korálky s láskou ale mají k dispozici praktickou aplikaci, kde si každý sestaví nejen vlastní text, ale lze si vybrat i různé barvy korálků a extra tvary, jako třeba srdce, motýl atd. Chvilku jsem si s aplikací hrál a mají to celkem prakticky vymyšleno. Dokonce se dá vybrat i z předem připravených vzorů, které postupně doplňují.

Podle dodavatele jsou korálky vázány na kvalitní nylonové lanko a korálky české výroby, takže žádný dovoz z Číny atd. Prostě když chcete jednoduchý ale hezký dárek “vlastní výroby”, tak se tahle varianta může hodit.

Prozatím jsme si objednati testovací náramek na ruku a podle výsledku se pak rozhodneme, jestli budeme objednávat i další. K dispozici jsou nejen korálky pro děti, ale i pro maminky a taťky. Ať už na krk, zápěstí nebo nohu. Já osobně náramek na nohu oželím, ale maminám se to na letní sezónu určitě hodí.

Jak korálky pro děti šetří taťky

Pro některé taťky se dají použít náramky s textem jako jednoduchý tahák pro křestní jména a datum narození dětí a manželky. Aspoň ušetří za tetovací studia a tetování informací na loket, zamena, zápěstí nebo další části těla 😀

Mamky zase ušetří za poněkud zbytečně předražené Pandora korálky a doplňky. Korálky pro děti lze tedy využít nejen pro sebe, ale i jako drobný dárek třeba ke svátku, narození dítěte, svatbě atd.

 

CHCI VYZKOUŠET KORÁLKY PRO DĚTI

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno