Když vám robotický vysavač Xiaomi šetří čas i peníze

Vánoce se blíží a s tím pomalu nastává i úklidová panika, která se opakuje každý rok. Právě proto stojí za zvážení třeba robotický vysavač Xiaomi, který ušetří nervy a čas nejen o Vánocích, ale po celý rok. Díky opravdu znatelnému pokroku a vývoji těchto typů vysavačů už to zdaleka není jen o vysávání nečistot na plovoucích podlahách nebo dlažbě.

Jak si tedy vybrat vhodného pomocníka, který úklid podlahy vyřeší za nás? Porovnával jsem xiaomi roborock sweep one s50, který je opravdu výkonný robotický vysavač se sacím výkonem 2000 Pa. Díky tomu jednoduše zvládne vyčistit i náš koberec a podlahu v celém bytě. Oproti jiným typům zvládne právě i mokré čištění.

Spousta z vás již o funkcích robotického vysavače a výhodách jistě slyšela a někteří již tento způsob úklidu využíváte. Ať tak nebo tak, v obou případech se dá situace ještě více vylepšit modernějším nástrojem. To je právě nesporný přínos vysavačů Xiaomi, které neustálým vývojem na své technologii i materiálech vylepšují funkce svých výrobků.

Robotický vysavač Xiaomi s ovládáním přes WiFi

Dalším adeptem je xiaomi roborock sweep one s55, ten je modernizovanou verzí vysavače Xiaomi Mi, ale samozřejmě disponuje mnoha pokročilejšími funkcemi, jako například mokré čištění (mopováním), ovládat se dá přes mobilní aplikaci přes Wi-Fi, a má v sobě omyvatelný HEPA filtr, který zbaví domácnost i těch nejmenších částeček prachu. Je taky vybaven výkonným motorem NIDAC, který zaručuje vysoký sací výkon až 2000 Pa, a to při velice nízké hladině hlučnosti.

Díky mobilní aplikaci se dá vysavač jednoduše nastavit a zpracovává požadavky na jednotlivý úklid vymezených místností a samozřejmě i způsob čištění. Prostě další hračka navíc nejen pro nás taťky.

Doplňky pro robotický vysavač Xiaomi

Dalšími parametry výběru vhodného vysavače jsou samozřejmě různé doplňky a již zmiňované funkce. Výběr vysavače je tedy závislý na celkové ploše domácnosti a na tom, jestli jsou v převaze koberce nebo podlahy. Další výzvou pro robotické vysavače jsou domácí zvířata a úklid po nich.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno