Proč si kupovat lešení, když si ho můžete pronajmout? Ušetříte čas i peníze

Ať už jde o rekonstrukci nebo výstavbu, vždy je ideální mít vše potřebné k dispozici. Základem kvalitního zpracování jsou potřebné nástroje a materiál. Abyste ale vše dokončili rychle, pohodlně a kvalitně, tak určitě potřebujete stavební lešení. Nemusí jít hned o něco extra, protože postačí třeba jen jednoduchá konstrukce pro rekonstrukci místností. Stejně tak se někomu hodí rovnou celé řešení pro výstavbu rodinného domu.

Lešení už nejsou jen trubky a dřevěné podlážky

Naštěstí už je pryč doba, kdy se muselo lešení složitě sestavovat z těžkých trubek a spojek. K tomu se ještě do každého patra vynášely těžké dřevěné podlážky. Nejen, že skoro celý den zabralo, když jste museli všechno složit z auta a postavit, ale šlo o fyzicky dost náročnou práci.

Dnes už je většina konstrukcí z lehkého kovu a podlážky jsou podstatně levnější. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního materiálu, který je lehký, skladný, a hlavně odolný. To se projeví i na ceně lešení. Kdo ale říká, že si ho musíte kupovat?

Pronájem lešení včetně přípravy projektu

Ne každý má zkušenosti a odhad, aby přesně věděl, jaké části a kolik částí bude potřeba. Ani to není třeba, když si mohu nechat spočítat potřebné podklady do projektu. Pak už jen potvrdím objednávku a využiji pronájem lešení. Součástí pronájmu je samozřejmě doprava na místo a z místa určení, včetně složení a naložení objednávky. Pro vlastní jistotu bych si nechal vše rovnou i postavit. Ne, nejsem zase až tak líný, ale kdo dokáže postavit lešení rychle a bezpečně? Ten, kdo s tím má zkušenosti. To ale já nejsem.

Prodej lešení a vybavení

Řemeslníkům a stavebníkům se vyplatí, když si lešení koupí. Postupně ušetří za pronájem a svou základní konstrukci budou postupně rozšiřovat o nové díly. Prodejce má v nabídce nejen nové díly, ale i použité, ale udržované díly. Každý stavař si dokáže spočítat, že díky vlastnímu lešení nejen ušetří peníze za pronájem, ale na hotových zakázkách se mu celkem rychle vrátí peníze, které investoval na nákup.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno