Hledáte auto nejen na chalupu? Tak to se hodí prodej užitkových vozů Praha

Občas máme se Šárkou trošku bláznivější nápady, které postupem času zmizí, nebo nám dojde, že jde o naprostou hloupost. To ale neplatí pokaždé. U některých z našich myšlenek hrozí, že se přemění na skutečnost. Nedávno nás napadlo, že si vyhledáme autobazar, kde řeší prodej užitkových vozů. Proč užitkových? Protože nejsme rozmazlení, a když se třeba taková praktická dodávka s okny vzadu předělá, tak máte hned k dispozici místo na spaní i vaření.

Díky jednoduché úpravě tak můžeme od jara do podzimu jezdit kam se nám zachce, a neřešíme dostupnost hotelů nebo jejich cenu za ubytování. Na víkendové výlety ideální. Obzvlášť jestli vymyslíme, jak a kam uchytit kola pro nás dva i malou Valerii.

Jasně, že by byl pohodlnější karavan, ale přece jen je cenově úplně někde jinde, tedy nad hranice našich možností, a také vyjde mnohem dráž na provoz.

Co vybrat na cestu? Dodávku nebo furgon?

Pro náš plán bude asi vhodnější furgon, který má sice oddělenou přední část a zadní část přepážkou, ale ta umožňuje průchod, takže žádné vystupování nebo nastupování pro přesun dozadu, až někde večer zastavíme a bude pršet. Také musíme vybrat značku, která není náročná na servis a dají se sehnat náhradní díly za rozumnou cenu.

Zatím jsme si jen tak zkoušeli vyhledat nejbližší prodej užitkových vozů, ale vypadá to, že bude lepší zajet přímo do Prahy. Zaujala nás přehledná nabídka od VANS CENTRE s.r.o. v Praze – Štěrboholy. Mají nejen několik ideálních automobilů přesně pro naše plány, ale vyskočila na nás i zajímavá možnost financování. Tím pádem si můžeme nějaké vlastní  peníze nechat na úpravy a vybavení. Nikdy nevíte, co všechno se bude do auta hodit. Také povinné ručení bude něco stát, takže určitě bude praktičtější si vzít auto za část našich peněz a část na splátky.

Co když nás ale přestane upravené auto bavit, nebo nám nebude vyhovovat? No tak si z něj vyndáme to, co do něj nepatří, a auto od nás ve stejné provozovně vykoupí.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno