Proč je lepší stavět bazény v zimě? Tady jsou hned 3 hlavní důvody

Kdepak, to není žádný šílený nápad. Stavět bazény v zimě má svoje výhody a uvidíte, že to dává smysl. Proč? O tom se v tomto článku dozvíte více. Také jsem si říkal, že stavět bazén přes zimu může jen blázen. Přitom opak je pravdou, protože tímto způsobem se dá ušetřit spoustu peněz a navíc budete včas připraveni na koupací sezónu.

Proč stavět bazény v zimě

Nižší cena služeb a materiálu – Zejména řemeslníci nejsou v zimě tolik vytíženi a tím pádem je i nižší cena za jejich službu. Také si můžete vybrat vhodný termín pro povrchové úpravy a pokud by snad počasí nepřálo, jednoduše se termín přesune, protože zbývá spoustu dalších volných. To by se vám na jaře nestalo, protože díky začínající sezóně je samozřejmě poptávka po řemeslnících větší a větší. To vás ale už nebude trápit, protože chytří hospodáři si nechají postavit bazény přes zimu.

Termíny zhotovení – Právě díky dostupnosti řemeslníků, kteří jsou k dispozici jen pro vaši objednávku, máte pevně daný termín pro zhotovení. Ten pak není ohrožen tím, že musí řemeslníci nutně na jinou zakázku, kde jim hoří termín nebo je potřeba ještě něco dodělat.

Úprava terénu po výstavbě bazénu – Na jaře už bude bazén dávno hotový a okolí bazénu bude už zregenerované. Tím pádem si s první přijatelnou teplotou bazénu u prvních jarních dnů můžete užívat vlastní koupání. Ještě lepší variantou jsou samozřejmě vyhřívané bazény a vířivky.

bazény

K bazénu si díky akčním nabídkám přes zimu pořídíte i zastřešení nebo plachty, filtraci, vysavače a další.

Nejen bazény Albixon s kompletní nabídkou

Společnost Albixon má v nabídce nejen základní varianty bazénů, ale i atypická řešení pro bazény, zastřešení bazénů a samozřejmě potřebné doplňky. Pro ty, kteří plánují pořízení vířivky je k dispozici hned několik dalších možností a variant, včetně doplňků k údržbě.

Financování bazénů a vířivek lze zajistit přímo u dodavatele a to formou spotřebitelského úvěru. Vysněný bazén tak máte možnost postavit již tuto zimu a nemusíte čekat, než si na něj naspoříte. Zkuste schválně u Albixonu zjistit, kolik by stál zrovna váš bazén.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno