Práce z domova – jak získat peníze navíc nejen při mateřské dovolené

Jak a kde se dají celkem jednoduše vydělávat peníze? Přece na Internetu

Proč zrovna práce z domova? Protože ne každá rodina má možnost se dostatečně finančně připravit a vytvořit si finanční rezervu na příchod dítěte a následnou péči, výchovu a chod domácnosti. Někde pomohou rodiče, někde brigáda nebo peníze z pronájmu dalšího bytu. Takovou příležitost ale každý nemá a proto si maminky na mateřské hledají možnosti přivýdělku a práci z domova.

Ve článku se podívám na nejčastější varianty pro práci z domova a potom popíšu varianty, které se Šárkou společně využíváme. Jednak pro zábavu a také pro přilepšení malé Valerii, které pak peníze odkládáme ke zhodnocení, až budou potřeba třeba na její studia atd. U každé z variant práce z domova je uvedena orientační náročnost a také výše možného výdělku. Nejde o horní hranice, pokud se budete práci věnovat opravdu naplno, ale o možný výdělek vzhledem k odpovídajícím časovým možnostem. Náročnost je na stupnici od 1 do 5. Čím vyšší číslo, tím složitější nebo náročnější práce z domova.

Dokážete zpeněžit svoje dovednosti? Pak je to ideální práce z domova přesně pro Vás

Ne každý má nějaké praktické dovednosti, na kterých se dá jednoduše vydělat. Spousta z Vás má ale nějakou zálibu nebo koníčka, ve kterém vynikáte a opravdu Vás to baví. Ať už jde o šití nebo pletení čepiček a oblečení, pečení dortů, focení dětí a rodinných portrétů atd. Jestli v něčem takovém vynikáte a vidíte ve svém okolí zájem, nic nebrání zkusit své služby nabízet i ostatním a práce z domova Vás bude doopravdy bavit.

Prodej oblečení na Facebooku jako práce z domova?

Jistě jste si hlavně na Facebooku všimli, že maminky prodávají použité oblečení, z kterého jejich děcka vyrostla. Většinou se ale jedná o výdělky v řádu stovek, maximálně něco málo tisíc, ale to už se maminky musí opravdu činit. Navíc tato práce z domova může způsobit komplikace s včasným odesíláním balíčků a hlavně riziko nespolehlivých kupujících atd. Podle mne tudy prostě cesta k lepším penězům nevede a tématu jsem se dokonce věnoval ve článku “Sekáč na Facebooku – výhody, nevýhody a jak předcházet rizikům“.

Očekávaná výše možného výdělku: Od 500,- do 3.000,- Kč / měsíc
Náročnost práce: 2/5 – jednoduché

Práce z domova od klávesnice počítače při psaní článků

Na Internetu je spousta tématických blogů, kde jejich provozovatelé poptávají někoho, kdo pro ně bude psát články. To je příležitost pro Vás, kdy si můžete vydělávat psaním článků na zakázku. Psát můžete na obecná témata nebo se specializovat na něco, v čem se vyznáte a co Vás baví. Tato práce z domova pak přináší odměny za jednotlivé články, a to podle zpracování, délky a kvality dodaných článků. Nemusíte ani hledat a nabízet své články, k tomu účelu totiž fungují praktické www stránky (Odkaz ZDE)

Očekávaná výše možného výdělku: Od 400,- do 1.000,- Kč / článek
Náročnost práce: 3/5 – složitější

Práce z domova přes MLM – provizní prodej nevidím jako terno

Práce z domova - jak získat peníze navíc nejen při mateřské dovolenéDalší častá varianta je MLM (Multi-Level_Marketing) trh, který je prakticky přehlcený nabídkou všeho, včetně prodejců samotných. Ať už jde o cukrovinky, zdravé sladkosti nebo kosmetiku, vždy de o prodejní strukturu ve formě pyramidy, kdy vyděláváte část pro sebe a část pro člověka, který Vás do systému přihlásil (buď přímo nebo přes provizní odkazy). Samozřejmě pod sebe také můžete registrovat další prodejce a mít část provize z nich. Vždy si ale musíte propočítat, kolik času práce zabere a kolik peněz je reálné vydělat. Pohádkové výdělky, vily a miliony na účtech tak mají jen zakladatelé těchto systému. Navíc spravovat a dávat dohromady vlastní tým lidí také zabere spoustu času a výsledek je závislý na tom, koho do si do týmu přiberete. Ruku na srdce, ti zkušení zájemci o tento způsob prodeje, už si vydělávají a vedou vlastní tým.

Očekávaná výše možného výdělku: Od 2.000,- do 8.000,- Kč / měsíc
Náročnost práce: 4/5 – náročnější

Naše práce z domova a možnosti výdělku nejen pro nás, ale i naše známé a fanoušky

Uznávám, že zde máme menší výhodu. Jedná se o moje zkušenosti při tvorbě www stránek a online marketingu. Vše jsem se ale učil sám a postupně, takže stejnou šanci máte i Vy. Navíc naše práce z domova není vždy závislá na této znalosti a i naprostý laik si dokáže vydělat zajímavé peníze.

Odměny za doporučené klienty na nové hypotéky i refinancování hypoték – Na www.odmenyzahypoteky.cz je možné vydělávat na Vaší i cizí hypotéce. Každý má ve svém okolí někoho, kdo plánuje nebo splácí hypotéku. Lehce tak pro ně zajistíte výhodnější podmínky, obchodní slevy a kompletní hypoteční servis. Výše odměny je postupně vyšší podle počtu doporučených klientů.

Očekávaná výše možného výdělku: Od 2.000,- do 8.000,- Kč / měsíc
Náročnost práce: 1/5 – úplně jednoduché

Odměny za doporučené klienty pro kalkulace levnější elektřiny a plynu – Další jednoduchá cesta, jak doporučením získat odměnu. Nejen, že tak pomůžete ostatním ušetřit, ale také získáte odměnu za každého zájemce. Jistotou je, že provozovatel kalkuluje nabídky od všech provozovatelů, takže nenutí lidem jen toho svého dodavatele. Kontakty na provozovatele předám na vyžádání.

Očekávaná výše možného výdělku: Od 1.500,- do 5.000,- Kč / měsíc
Náročnost práce: 1/5 – úplně jednoduché

Výdělky z umístění reklamních bannerů na našem blogu – Nejen na tomto webu máme umístěné reklamní bannery, ze kterých dostáváme tedy drobné peníze pokaždé, když zde někdo klikne na reklamu. Výdělek za jedno kliknutí může být od 1,- Kč třeba až do 100,- Kč. Záleží na tom, kolik inzerent nastaví jako horní limit.

Očekávaná výše možného výdělku: Zatím od 700,- do 2.000,- Kč / měsíc za každý web
Náročnost práce: 4/5 – náročnější

A k tomu samozřejmě i psaní článků za odměnu a umístění článků různých zájemců na naše www stránky, které společně provozujeme v českém i anglickém jazyce.

Práce z domova jako jednorázový výdělek nebo pravidelný příjem

Kolik času vlastně můžete věnovat práci z domova a v kterém úseku dne budete mít čas na práci? To je také třeba zvážit. Podle toho pak volíte, na co je lepší ze zaměřit. Stejně tak můžete mít práci z domova jednorázovou, založenou na náhodných výdělcích, nebo si vše nastavíte tak, aby byla práce z domova co nejvíce efektivní.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s prací z domova a na jaké další možnosti využíváte? Podělte se o své zkušenosti v komentáři pod článkem a nezapomeňte sdílet článek na Facebooku.

 

 

SDÍLENÍ