Pohádkoví a filmoví hrdinové na povlečení na postel pro děti

Valerii už jsou skoro tři roky, a tak má své oblíbence v televize. Tak nějak s tím i počítáme, a proto už postupně hledáme povlečení pro dětskou deku a polštář. Zatím máme jako motiv Mickyeho Mouse, ale poohlížíme se také po dalších oblíbených postavičkách. Ano, další na řadě bude medvídek Pů, protože povlečení s Kouzelnou školkou, Františkem a Michalem jsme ještě nikde nenašli.

Aktuální nabídka v různých e-shopech pro dětský bytový textil je opravdu široká, a vybírat se dá skutrčně dlouho. Pro nás bude základem materiál, z kterého je povlečení ušito. Už teď víme, že satén určitě není dobrou volbou. Deka klouže dolů, všemožně se zamotává a Valerii je pod dekou se saténovým povlečením moc velké teplo.

Dětské povlečení pro kluky i holky kupujte raději do zásoby

Jak už jsem psal, tak ideálním materiálem bude buď bavlna nebo krepové povlečení. Vyzkoušeli jsme si i rozdílné tipy zapínání. Ať už jde o klasické použití knoflíků nebo zip, neviděli jsme žádný zásadní rozdíl, ani výhody u některé z variant.

Samozřejmě je potřeba objednat aspoň tři samostatná povlečení. Valerie nám sama ukázala, že dvě prostě nestačí. Mysleli jsme si, že postačí dvě. Když budeme jedno prát, tak do doby, než uschne, použijeme druhé povlečení. Naše domněnka platila do té doby, než Valerie polila čerstvé povlečení čajem z nápojové lahve. Od té doby už jsme připravení.

Dětské přehozy a polštáře na postel

Další možností, jak ozdobit pokoj Valerie, je dětský přehoz se zajímavým obrázkem a vzorem přes její postel. Je to praktický doplněk, který chrání deku i polštář proti prachu a ušpinění. Samozřejmě i postel s přehozem vypadá v pokojíku lépe.

Také polštářky jsou praktické. Už jen to, že máme postel u stěny, a tím pádem postranní polštářky Valerii brání, aby třeba nastydla od chladné zdi, případně se při spánku překulila a bouchla se o hrazení postele a stěnu.

Teď už si tedy jen vybereme potřebné a z pohodlí domova si objednáme vybrané dětské povlečení, polštářky i přehoz.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno