Už jste vyzkoušeli polystyrenové lišty a kazety jako doplněk interiéru?

V posledních letech se opět do obliby vrací polystyrenové lišty a stropní kazety. Ať už z nostalgie nebo ze zkušeností z předchozího využití jsou lišty ideální řešení, jak oddělit strop doplněný o polystyrenové kazety a stěny. Zároveň prakticky zakryjí i drobné trhliny a nerovnosti ve stropu a třeba i kabely. Co je ale nespornou výhodou při použití kazet, je zvuková a tepelná izolace.

Kazety i lišty je možné jednoduše lepit na většinu stavebních podkladů od betonu, omítky, sádrokartonu, dřeva i umakartu. Dalo by se tedy s klidem říci, že za pár stovek investice do materiálu máte díky nízké ceně, jednoduché montáži a dlouhé životnosti stropních kazet vyřešeno, co udělat s tím stropem v dětském pokoji nebo obýváku.

Stropní kazety a polystyrenové lišty

Dávno je pryč doba, kdy se v obchodech dalo sehnat jen pár vzorů stropních kazet. Díky mnoha výrobcům a použitým technologiím si dnes můžete vybírat od těch klasických vzorů až po doslova designové kousky.

Není nezbytně nutné využít kazety pouze v obytných místnostech. Drobné nedostatky lze díky nim zakrýt třeba i v garáži, ve sklepě nebo i ve výrobních a podnikatelských prostorách. Fantazii a praktičnosti se meze nekladou. Některé stropní kazety jsou totiž plně omyvatelné a odolné proti poškrábaní.

Polystyrenové lišty a stropní kazety v několika barevných variantách

Věděli jste o tom, že si kazety na strop i dekorační lišty můžete jednoduše vybrat hned v několika barvách, a to přesně tak, jak potřebujete? V nabídce e-shopu LOTOBOX.eu pro Vás mají ta nejvyhledávanější provedení polystyrenových stropních kazet a lišt.

Stačí si jen vybrat vhodný vzor a barvu, lepící tmel a spočítat si, kolik metrů budete potřebovat. Pak už jen jednoduše objednat v eshopu Lotobox.eu a čekat na doručení na Vámi zvolenou výdejnu Zásilkovna.cz nebo Uloženka.cz ve Vašem městě. Objednávky lze zaslat i přes DPD nebo Českou poštu.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno