Podnikněte výlet do Prahy s celou rodinou

Do hlavního města České republiky lidé často jezdí za poznáním, kulturou, historií nebo zábavou. Rádi byste se také pokochali krásami Prahy, ale zároveň toužíte po rodinném výletě? Ani takový požadavek není nesplnitelný, protože hlavní město v mnohém pamatuje právě na děti. Můžete je proto vzít do víru velkoměsta a užít si krásný rodinný výlet bez ohledu na věk a zájmy.

Dětské výstavy zlákají k návštěvě i dospělé

Je celá řada míst, která touží navštívit i dospělí a kam se bez dětí neodváží, aby nepůsobili dětinsky. Právě s dětmi tu příležitost máte, a tak by byla velká škoda ji nevyužít. Pro milovníky vodních radovánek jsou tu aquaparky, dobrodružnější povahy mohou zajít do dinoparku nebo se pokochat zvířátky do zoologické zahrady v pražské Tróji.

Hned vedle narazíte na nádhernou botanickou zahradu, která některé dny dokonce poskytuje vstupné zdarma. Mezi oblíbené aktivity však patří také výstavy, mezi které patří Království železnic na Smíchově nebo výstava staveb z LEGO kostek. A pokud se budete toulat po městě pěšky, můžete zavítat i na těchto několik netradičních míst.

Zůstaňte aktivní i s dětmi po boku

Praha přeje i sportovně založeným návštěvníkům. Nemusíte přitom přímo na golf nebo tenis, aktivní zábavu si užijete i na surfovacím trenažéru nebo simulátoru virtuální reality. Zahrát si můžete paintball, vydat se na laser show nebo navštívit některou z atraktivních únikových her, které se už dávno nesoustředí jen na interiéry.

Určitě však při návštěvě Prahy budete s dětmi řešit i vhodné ubytování. Nejlepší je takové, které není daleko od centra, aby děti nemusely snášet zdlouhavé cestování a zároveň by hotel v Praze měl poskytovat možnost ubytování v rodinných apartmánech.

Rodinné ubytování uprostřed Prahy není nesplnitelný sen

Přímo v blízkosti centra Prahy najdete hned několik lákavých hotelů. Některé z nich jsou však příliš drahé, další zase nedostatečně komfortní. Zvláště s dětmi. V takové chvíli je rozumné udělat kompromis a zvolit tento hotel v centru Prahy, který nabízí přiměřený komfort za rozumnou cenu. Možná vás mile překvapí i dostupnost rodinného apartmánu, který je součástí hotelové budovy s vlastní restaurací japonského stylu. V hotelu je k dispozici i bezpečné parkoviště pro případ, že byste do hlavního města cestovali autem.

 

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno