Parkovací sloupky se opravdu hodí, a já se nedivím, že je lidé používají

Žijeme v době nadbytku a luxusu. Silný vývoj ekonomiky a finanční situace obyvatel má své výhody, tedy až do té doby, než vám někdo zaparkuje na vašem soukromém pozemku, a vy nemáte kam dát svoje auto. Právě proto se nedivím, že se do obliby dostaly parkovací sloupky, které tuto nepříjemnost jednoduše vyřeší. Pravděpodobně už je každý znáte z firemních parkovišť, ale čím dál víc se začínají využívat i na soukromých pozemcích u rodinných nebo bytových domů. Je to i z toho důvodu, když si v novostavbách lze koupit byt včetně venkovního parkovacího místa. Proč si tedy nezajistit své vlastní parkovací místo proti tomu, aby za vaše peníze parkoval někdo jiný zdarma.

Je jasné, že nemůžete použít parkovací sloupky někde na sídlišti. Tam jde o veřejnou komunikaci. Pokud ale podnikáte a máte parkoviště na vlastním pozemku, jistě už jste řešili situaci, kdy vám tam “na chvilku” někdo nechal auto, a po návratu k autu se divil případným výčitkám a připomínkám o parkování na soukromém pozemku. To, že blokoval místo dodavatelům nebo zákazníkům, mu prostě nedojde. Cedulky na zdech se značkou zákazu parkování už dávno nejsou respektovány a někdo má při parkování problémy s respektováním práv a potřeb ostatních. O slušnosti ani nemluvě. Tím víc se hodí využívat jednotlivé zábrany.

Jak a kde vybrat vhodné parkovací sloupky?

Možností a využití pro parkovací zábrany je spousta. Ne vždy existuje jednotné řešení, a právě proto se hodí mít větší výběr a odborníka k dispozici. Svým klientům a přátelům, které občas potrápí nějaký ten parkovací pirát, proto zasílám odkaz na web, kde najdou aktuální možnosti a varianty. Vše je přehledně k dispozici na webových stránkách Topznak ( https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany ), a v e-shopu je opravdu z čeho vybírat. Samotná montáž sloupku je otázka maximálně hodiny. Záleží, jakým způsobem chcete mít základnu sloupku ukotvenou. Díky investici v řádu maximálně do 2.000 Kč pak máte zajištěno vlastní parkování na vlastním pozemku, což se vyplatí.

A stejně jako svým klientům, i vám doporučuji si zhotovit několik záložních kopií klíčů na odemykání, které si ponecháte u sebe v autě. Klíče se totiž dají opravdu jednoduše ztratit.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno