Jak získáme a nakoupíme vybavení a oblečení pro děti ještě výhodněji

Už jste si zkusili udělat základní seznam věcí, co bude potřeba si pořídit?

Už jste začali přemýšlet o vybavení a oblečení pro děti, co všechno bude potřeba si před porodem zařídit, nakoupit a sehnat? Je to jako když děláte sněhuláka. Nejdřív je to jen malý seznam, který je vlastně v pohodě, ale pak se to začne nabalovat.

Postupně si začnete uvědomovat, že k jedné věci se hodí ještě další věc, a aby to mělo ještě větší účinek, tak přibereme ještě tohle a tamto. Nemusí jít jen o oblečení pro děti. Tímhle způsobem pak ale před sebou valíte obrovskou kouli/seznam často nepotřebných věcí. Jak to bylo u nás? Stejně. Teda spíš ze začátku. Pak jsme se ale dohodli, že prostě nemusíme mít všechno oblečení a vybavení nové. Postačí nám nejen nějaké oblečení pro děti, koupené přes nabídky od maminek na Facebooku, ale i od ostatních z našeho okolí. Stejně tak to bylo i s vybavení, jako je sedačka do auta, postýlky atd. Brali jsme to taky z hlediska funkčnosti a ne estetiky. Spousta věcí navíc za chvilku nebude potřeba, protože malá vyroste, takže je zase můžeme prodat nebo někomu nechat.

Jak ušetřit na drogerii i oblečení pro děti

Není to jen o plenách, jsou potřeba dudlíky, lahvičky, sterilizátory atd. Proto si v klidu vše sepište a pak můžete na Heuréce porovnávat ceny. Jak ale ještě více ušetřit? Založili jsme si profil na Plné peněžence, kde je k dispozici spousta obchodů i služeb a za každý nákup nám připíšou nějaké peníze zpět. Ty si můžeme spolu s registračním bonusem (nám dali 50,- Kč) hned převést na svůj účet v bance. Hned na prvním nákupu to bylo podstatně levnější a ještě jsme oproti tomu ušetřili v průměru další 3% z ceny. Dopravu od e-shopů jsme měli zdarma. Co je ale super? Že k tomu všemu jsme zatím získali EXTRA odměnu 1.200,- Kč a postupně se nám zvyšuje. Stačilo jen po přátelích a rodině rozeslat unikátní odkaz

CHCI TAKÉ NAKUPOVAT S ODMĚNOU

Seznam přání nejen na oblečení pro děti

Nakupování výbavy a oblečení pro dětiTaké jsme se dohodli s rodinou a přáteli, aby nezávisle na sobě nekupovali zbytečně několik stejných věcí. Stačí se předem dohodnout nebo použít třeba online seznam. Takový seznam přání online se častěji používá na svatební dary, ale jsou i seznamy netématické. Třeba na www.tomikup.cz je ideální možnost si takový seznam sestavit a rozeslat.

Značkové oblečení pro děti: Ano nebo ne?

Každému musí být jasné, že správný taťka chce pro své dítě a rodinu to nejlepší. To dítě ale nepozná, že má na sobě zrovna teď značku A nebo značku B. Proto jsme šli zlatou střední cestou. Máme oboje. Přeci jen na doma postačí ten základ. Také u krmení se toho dost zaneřádí. Na druhou stranu ale u značkového oblečení nehrozí, že se při první vyprání poničí a zežmolkovatí. Značkové oblečení pro děti také lépe plní svojí funkci a hlavně u bot pro děti se vyplatí zajít si pro kvalitní boty, než ušetřit pár korun na tržnici a pak lítat po doktorech kvůli špatné klenbě a pod.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno