Také máte rádi vtipná trička? Třeba já dávám přednost skrytým vtípkům

Tak už jsem pro sebe našel ideální tričko, které jasně a stručně vystihuje můj vztah k jízdě na kole. Jde o tričko slowrider, kde je pomocí vtipného obrázku vše vysvětleno. V nabídce obchodu jsou samozřejmě i další trička, ze kterých si vybere každý podle představ.

Nemám teď na mysli takové ty klasické hlášky ve stylu “Pivo dělá hezká těla” nebo další hospodské průpovídky, sexistické narážky a dvojsmysly. Mám raději spíš inteligentní humor, nadsázku, mírnou ironii a zábavné dvojsmysly. Právě proto si rád vyberu tam, kde mají široký sortiment a několik kategorií i variant. Ať jde o klasické provedení potisku triček, ale i nové motivy a náměty k různým filmům, hercům, událostem a samozřejmě i oblíbeným seriálům, je dobré, když je z čeho vybírat.

Myslím si, že každý z nás si už pořídil tématické tričko s vtipným i filmovým potiskem. Tak schválně. Jaký je váš nejoblíbenější film nebo seriál? A popravdě, máte už nějaké to tématické tričko nebo mikinu? A co třeba v dětství? Mít na triku králíky z klobouku bylo fajn, ale kdo měl Sandokana, tak měl jistě větší radost. I já si občas nějaké triko, třeba i jen z nostalgie, rád koupím.

Pneu matika

Trička, která pochopí jen opravdu spřízněné duše

Proč je fajn mít na tričku netradiční vtípky, texty nebo citace z filmů? Ne každý hned pochopí různé vtipy a narážky ve filmech. Stejně tak tomu je i u triček, která spíše spadají do kategorie, na kterou se specializuje www.geekshirts.cz. Ať už jde o nesmyslné matematické rovnice, chemické vzorce, hry se slovy, upravené názvy filmů nebo seriálů, tak daný vtip hned pochopí jen ten, kdo má stejnou zálibu nebo se věnuje danému oboru a zájmu.

Star Wars tričkaJá osobně jsem fanoušek seriálů. I mne zasáhla Hra o trůny, Černobyl a samozřejmě sága Star Wars. To sice neznamená, že mám doma plnou skříň jen na filmová trička. Rád si občas pořídím i nějaké oblečení s mírně sarkastickým textem.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno