Víte, kde vám vytvoří moderní roubené domy od návrhu po montáž?

Přemýšlíte o vlastním rodinném domě, nebo hledáte vhodnou chalupu pro letní i zimní odpočinek? V jarní sezóně je obrovský zájem hlavně po chatách a chalupách. Stejně jako tomu bylo loni, jako je tomu letos a bude i příští rok. Stejně tak je i vysoká poptávka po rodinných domech s rozlehlou zahradou. Díky vysokému nedostatku se proto čím dál více zájemců o nemovitost na bydlení i rekreaci rozhodlo pro výstavbu domu přesně podle svých představ. Znatelnou částí této výstavby jsou i moderní roubené domy v klasickém horském i modernějším provedení.

V nabídce zhotovitelů jsou již připravené modely domů, které ne vždy vyhovují představám zájemců. Právě proto spousta z nich hledá přímo zhotovitele, kteří připraví roubené domy přesně podle přání zájemců. Díky vlastním projektovým aplikacím promění váš projekt zděného domu do dřevostavby a tu potom kompletně vytvoří a smontují na vašem pozemku.

Moderní roubené domy vytvářené ve 3D vizualizaci

Pozemek je jediná věc, kterou si musíte najít a vybrat sami. Mezitím už ale bude váš sen o vlastním bydlení dostávat vzhled. Prozatím jen ve virtuálním 3D prostředí. Ne každý z nás se totiž vyzná v nákresech a projektech. Právě pro nás je k dispozici počítačová simulace, kde své moderní roubené domy vidíte zvenčí i vevnitř. Díky tomu se můžete ujistit, že budoucí dům bude odpovídat představám.

Společnost BARTOŠ DŘEVOSTAVBY s.r.o. se již od roku 1995 věnuje výhradně tesařské výrobě. Mají k dispozici nejmodernější vybavení, a to nejen pro návrhy, ale hlavně pro zhotovení. Díky detailní dokumentaci a přesnosti opracování dřeva a dalšího materiálu je kvalitní zhotovení a montáž moderního roubeného domu samozřejmostí.

Nepotřebujete hned rodinný dům nebo chalupu? I tak si vyberete z nabídky dalších dřevostaveb. Od altánů přes komerční i hospodářské stavby až po malé přístřešky.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno