Náš tip: Masážní hlavice dokáží zpříjemnit nejen zimní večery (článek 18+)

Tentokrát tu máme tip z intimní části manželského, případně partnerského života. Sex je jedním z hlavních koření vztahu. Pokud si tedy chcete přes zimu zpříjemnit nebo ozvláštnit  dlouhé večery, jako dobrý nápad se mohou hodit masážní hlavice, které jsou po klasických vibrátorech druhým nejoblíbenějším doplňkem v sexu. Tedy aspoň co se masážních přístrojů a doplňků týče.

Obliba těchto doplňků v posledních letech znatelně roste. Je to hlavně z toho důvodu, že vývoj těchto sexuálních pomůcek v poslední době zaznamenal opravdu veliký rozvoj ve využívaných materiálech. Ať už jde o využití kvalitní a hygienický materiál a moderních technologie při výrobě, nebo postupném vylepšení doplňkových funkcí jednotlivých variant, je rozdíl oproti minulosti znatelný. Samozřejmě, že vývoj je i v doplňcích pro masážní hlavice a zjednodušené údržbě a hygieně. Vaše partnerka tak určitě uvítá vyhřívání masážní hlavice a použití moderního silikonu.

Masážní hlavice s opravdu širokou možností využití

Fantazii se meze nekladou, a je čistě na vás, jak a kdy využijete zvolenou velikost masážní hlavice, ale i další doplňky pro zpříjemnění večera. Masážní hlavice jsou ideální nejen ke dráždění erotogenních zón a stimulaci klitorisu, ale taky k masáži unavených svalů na celém těle. Základní rozdělení hlavic a nástavců je podle jejich velikostí a tvarů. Samotné dráždění je možné pomocí klasických vibrací v několika rychlostech nebo nastavitelných impulzů.

Masážní hlavice jsou tak vhodným dárkem pod vánoční stromeček, ale klidně i k narozeninám, výročí vztahu nebo prostě jen tak, pro radost. Aktuální nabídka na trhu je více než bohatá, a nikdo netvrdí, že musíte zůstat jen u jednoho provedení. Svoji sbírku si tak můžete postupně rozšířit o další modely k využití dle příležitosti i nálady. Masážní hlavice lze ovládat i na dálku, nebo si voděodolné provedení prostě vezmete s sebou do sprchy či vany.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno