Kudy z nudy? Nejen zimní aktivity s dítětem venku i uvnitř

Kam zajít, co zkusit a kde si odpočinout?

Pomalu se nám blíží zima a se Šárkou už přemýšlíme, jak se připravit na zimu a vybíráme možné zimní aktivity kudy z nudy. Tady v Nymburce prozatím není nic pro děti ve věku naší Valerie, kam bychom přes zimu zašli a vyřádili se, takže na Internetu hledáme různé varianty a budeme je doplňovat do naší Taťkovi mapy. Součástí “průzkumu” je i něco na následující jarní a letní sezónu, kdy už budeme moci vyzkoušet sedačku na kolo a vyrazit někam na čerstvý vzduch.

Je pravda, že jsme zatím limitováni tím, že je Valerii teprve 9 měsíců, ale i tak už dost reaguje na své okolí a ze zvířátek už je celá paf. Stejně tak jí samozřejmě dělá dobře společnost ostatních dětí, třeba na koupání pro mimina v bazénu v Poděbradech. Díky informacím a doporučením z našeho okolí a hlavně tipům z Internetu a Facebooku tak máme celkem dost zajímavých možností a variant, kam budeme postupně jezdit za zábavou i ponaučením.

Kudy z nudy podle mapy

Tipů na výlety s dětmi není nikdy dost a proto se hodí každá nově objevená webová stránka. Prošel jsem již už několik a spousta z nich má bohužel jen už staré informace, akce jsou už dávno se starým datem a informace žádné. To je častý problém, protože spousta záznamů není k dispozici a spousta záznamů už není aktuální. Jednou ze stránek, která se zaměřuje na aktivity dětí a rodičů a má dokonce i dost aktuálních dat a informací kudy z nudy, je třeba web www.venkazdyden.cz s dost přehlednou mapou, takže vybírat se dá přímo z okolí nebo v dojezdové vzdálenosti, podle náročnosti, zaměření atd. Prostě takové to filtrování pro výběr podle typů, možností dojezdu, Vaší nálady a fyzických schopností.

Naše malá rodinka je zatím na obtížnosti 1, tak se schválně podívejte, jak jste na tom vy ostatní. Určitě časem zvládneme i náročnější aktivity a místa k prozkoumání. Nezapomeňte si uložit odkaz na web (Ctrl+D), protože databáze míst kudy z nudy roste čím dál víc.

Výlety s dětmi pokaždé jinak a k tomu odměna za tip

Docela mne překvapilo, kolik tam mají možností a jak také postupně doplňují. Dokonce můžete doplnit i vlastní typ na výlet nebo dětskou herničku. K dispozici je formulář, který vyplníte, nahrajete fotku místa a po schválení se Vám připíše odměna 50,- Kč. Kdo má k dispozici mobilní internet, tak ať si stáhne aplikaci na Android i iPhone. Určitě se hodí, pokud Vám vypadne nějaký plán a budete chtít něco podniknout

Přejít na www.venkazdyden.cz

Kudy z nudy a Vaše tipy

Sám vím, jak se každý tip hodí a proto neváhejte a podělte se s ostatními o zajímavá místa, aktivity a sportoviště nebo herničky pro různé věkové kategorie. Uděláte radost nejen sobě, ale i ostatní budou mít k dispozici Vaší zkušenost kam na výlety, včetně hodnocení jednotlivých míst.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno