Jaký máte v plánu koupit nábytek? Židle a stoly jsou základem domácnosti

Chystáme se v našem bytě trochu změnit nábytek. Zajímají nás hlavně jídelní židle a stůl, protože Valerie už vyrostla, a samozřejmě chce s námi sedět u stolu na svojí židli. Popravdě musím uznat, že potřebujeme vyměnit nábytek i v obývacím a dětském pokoji. Původní zařízení v obýváku totiž není zrovna ideální pro rodinu s malým děckem. Oblepili jsme sice ostré rohy bezpečnostními prvky, ale i tak je potřeba s tím něco udělat. U dětského pokoje budeme samozřejmě postupně doplňovat stolek na kreslení, doplňky na hračky a další vybavení. Právě proto hledáme inspiraci všude možně. Jako většina proto hledáme hlavně na internetu. Objíždět prodejny s nábytkem zabere zbytečně moc času.

Nábytek pro dětské pokoje

Vybavení pro dětské pokoje je nyní jen základní. Postel, rohová skříň a komoda už samozřejmě nestačí. Valerie si hraje většinu času v obývacím pokoji, a do dětského pokoje si dojde jen pro nějaké hračky, které tam má v regálu. Není divu, když tam ani nic pořádného nemá a nábytek je spíš k použití na úschovu oblečení, tak nemá důvod se v pokoji zdržovat. Proto také její pokoj postupně změníme a vybavíme jí vlastní království pro princeznu.

V panelovém bytě jsme limitováni rozměrem místnosti pokoje. Úspora místa a skladnost pro nás bude také důležitým faktorem při posuzování. Web Atan, na který jsme během hledání na internetu narazili, nám proto přišel jako praktická varianta, kde si můžeme postupně vybrat vše potřebné a to nejen nábytek, ale i další vybavení a doplňky.

Ke stolečku potřebujeme i židličky pro kamarády, až přijdou na návštěvu kamarádi, a také tabuli na kreslení. Praktičtější ale asi bude samolepka na zeď, na kterou se dá kreslit křídou. Aktuální prioritou následujících dnů je najít růžový koberec a velký obrázek myši od krtečka na zeď.

Jak jste řešili vybavení dětského pokoje a obýváku u vás? Máte nějaké tipy nebo jste třeba našli na Web Atan něco, co vás zaujalo? Uvítáme proto vaše návrhy, tipy a doporučení, jak připravit ideální pokoj pro naši malou Valerii.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno