Jaká je ideální koupelnová skříňka pro vaší domácnost?

Koupelnová skříňka už dávno není jen kus nábytku pod umyvadlo nebo vedle umyvadla. Čím dál více domácností dává přednost kombinaci ideálního využití a moderního provedení, včetně kvalitního materiálu. Dnes už plní koupelnový nábytek mnohem více funkcí, než tomu bylo dříve. Také aktuální nabídka i různost provedení je mnohem obsáhlejší a je tím pádem opravdu z čeho vybírat.

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností domácnosti. V koupelně náš den začíná i pomalu končí, a právě proto je potřeba dát si záležet nad jejím vybavením. Jak je tomu u vás?

Koupelnová skříňka má spoustu využití

Základní vybavení každé koupelny je nejen umyvadlo, sprcha nebo vana, ale také koupelnová skříňka pod umyvadlo, kam se díky praktickým úložným prostorům vejde mnohem víc, než jen základní drogerie. Skříňka pod umyvadlem je i praktické řešení, jak se dají schovat odpady a kohoutky s napojením studené a teplé vody. Skříňky nejsou nijak veliké. Víceméně plní právě onu funkci dekorace.

Další, objemnější varianta, je koupelnová skříňka vysoká. Zde máte samozřejmě k dispozici více úložného prostoru. Právě proto jsou tyto skříňky kombinovány s košem na špinavé prádlo. Tyto skříňky se nejčastěji vyrábí v šířce 30, 40 nebo 60 cm. Záleží tedy jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. U nás doma máme střední velikost, která je úplně dostačující. Najdete v ní krom všeho potřebného i zbytečného také fén, holící strojek a vždy připravenou cestovní tašku s hygienickými potřebami.

Jaké skříňce dáváte přednost? Té vysoké nebo pod umyvadlo? Každá má jistě své klady a zápory, ale každý si vybere přesně to, co se zrovna hodí do jeho koupelny. Třeba právě v aktuální nabídce na www.dona-shop.cz je široká nabídka nejen koupelnových skříněk, ale i dalšího nábytku. Rovnou si můžete vybrat vybavení obýváku, ložnoce, jídelny, dětského pokoje, ale i kanceláře.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno