Oslavíte s kočárky Bugaboo 20 let jejich existence?

Víte o tom, že kočárky Bugaboo letos slaví už 20 let? To samo o sobě hodně vypovídá o tom, že jde o stabilní, kvalitní a osvědčené výrobky. Základem produkce jsou kočárky v jednoduchém provedení, které ale splňují veškeré nároky na kvalitní materiál a hlavně jednoduchost. Díky tomu tedy nehrozí opotřebení, kočárky jsou lehké, skladné a plní vše potřebné. Zejména nízká váha je podstatná pro přenášení kočárku. Koncept kočárku Bugaboo prostě sjednotil všechny požadavky moderních rodičů do jednoduchého provedení kočárku z kvalitního materiálu.

Kočárky Bugaboo již od roku 1994

Historie těchto kočárků začala v roce 1994, když si Max Barenbrug jako hlavní téma své závěrečné práce na Design Academy Eidhoven zvolil návrh praktického a stylového sportovního kočárku. Jak jistě tušíte, nezůstalo jen u návrhu, protože se koncept ujal a současné době jsou díky tomu kočárky Bugaboo nabízeny ve více než 50 zemích světa.

Základem všech modelů Bugaboo je propracovaný design, funkčnost a moderní vzhled. To vše prakticky a efektivně spojeno v dokonalý celek.

Kočárky během 20 let prošly postupně vývojem, který ještě více zjednodušil ovládání. Výrobce postupně i vylepšil i používaný materiál a způsob jeho využití. Díky moderním technologiím se vývoj kočárků za poslední roky znatelně zlepšil a samozřejmě pokračuje i dál. Díky tomu vše funguje tak jak má a spokojení rodiče sami šíří doporučení mezi své přátele a známé.

Na oblíbené kočárky Bugaboo se nemusíte dívat jen na internetu nebo v lifestylových časopisech. Pokud místo eshopu dáváte přednost kamenné prodejně, tak si v  Mybabystore prodejně v Praze 9 určitě vyzkoušíte a vyberete ideální řešení kočárku, včetně příslušenství. Je to dlouholetý specializovaný prodejce v ČR, takže se vám dostane dostatečné péče od zavedeného prodejce, který má k dispozici nejen široký sortiment, ale i potřebná doporučení pro řešení vašich požadavků.

ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ NABÍDKU

 

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno