Kalkulačka hypotéky, která vám zdarma zajistí ještě lepší nabídky a výhody

Jak lze získat ještě lepší nabídky na nové hypotéky, refinancování hypotéky i konsolidace půjček atd.

Kalkulačka hypotéky je k dispozici na spoustě www stránek, a to nejen od bank, ale i zprostředkovatelů hypoték. Díky nim získáte přibližnou informaci, jak vysoká asi tak bude vaše splátka za hypotéku a úroková sazba. Nyní ale máte díky www.srovnejhypo.cz šanci získat nejen odpovídající kalkulaci, ale hlavně to správné řešení hypotéky nebo i její kombinaci.

Kalkulačka hypotéky, co vám ušetří i vydělává

Jak by se vám líbila nabídka, kdy vám kalkulačka hypotéky nejen ušetří zajímavé peníze, ale zajistí vám po levnějším a rychlejším splacení úvěru klidně i 200.000,- Kč navíc? Přesně tak to toiž funguje. Banky se nezajímají o to, kolik přeplatíte. Pro ně je ideální klient takový, který se o moc věcí nezajímá. Prostě jen přijde, podepíše a celou dobu jen splácí hypotéku. Ve Srovnejhypo.cz ale nepracují pro banku, pracuj totiž pro své klienty a to zcela zdarma. Pak se není čemu divit, že získáte lepší variantu řešení, kalkulaci nákladů hypotéky a jejího splácení a spoustu dalších informací.

CHCI ZÍSKAT VÝHODNOU NABÍDKU

Jak funguje kalkulačka hypotéky na Srovnejhypo.cz

Úplně jednoduše. Nejdříve zadáte kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon a PSČ – kvůli přidělení poradce z vašeho regionu). Potom si vyberete, co zrovna řešíte. Jestli chcete spočítat hypotéku, refinancovat hypotéku, potřebujete peníze na cokoliv atd. Zadáte si i cenu nemovitosti, jestli máte na hypotéku nějaké vlastní peníze a pak odešlete ke kalkulaci. Na mobil dostanete kontrolní kód, který vložíte do ověřovacího formuláře a hned poté máte jednoduchý náhled na 3 nejlepší aktuální nabídky. To je ale teprve začátek.

V průběhu 24 hodin se vám ozve hypoteční makléř a díky rychlému telefonnímu rozhovoru s ním proberete přesný požadavek. On si potom podle toho od vás zjistí pár základních informací a pak už si jen sjednáte nezávaznou schůzku. Na tu už s sebou přinese návrh vašeho řešení a piíbližné kalkulace i seznam reálných poskytovatelů.

CHCI POROVNAT NABÍDKY

Díky kompletnímu servisu od Srovnejhypo.cz si totiž nemusíte za každou cenu brát ne zcela výhodnou hypotéku, kterou dostanete od své banky, když lze zajistit kombinaci služeb a úvěrů, které podstatně vylepší nejen konečnou nabídku a řešení hypotéky, ale hlavně při splácení ušetříte další peníze i čas. Díky Srovnejhypo.cz můžete mít ještě stále vlastní nemovitost i se 100% financováním z banky, a to Vám jen tak někdo nezajistí. Dá se dokonce za stejné peníze nejen zaplatit vaši hypotéku, ale dokonce na tom i vydělat. No a přesně o tom je jedna z výhod služby Srovnej hypo.cz

 

 

 

 

Zdroj fotografie: Designed by Freepik

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno