Jaké vybrat dekorace na párty a oslavy nejen pro malou slečnu

Narozeniny naší malé Valerie už sice máme dávno za sebou, ale právě teď přemýšlíme, jaké vybrat vhodné dekorace na party a oslavy. Valerie už má svoje oblíbence, a proto bude tématická party s velkou pravděpodobností ve stylu Mickey Mouse klubík. Popravdě řečeno se ti oblíbenci celkem často mění a Mickeyho pomalu začíná dotahovat Princezna Elena z Avaloru.

Letošní lednová oslava narozenin proběhla spolu s Františkem z Kouzelné školky. Na úplně první narozeniny nám na dortu zase seděl zelený křikloun Alzák. Pokaždé jsme slavili jen jako menší rodinnou oslavu. Následující třetí narozeniny ale směřují k tomu, že tentokrát přijdou i nějací kamarádi a kamarádky. Tím pádem asi vyměníme náš byt za nějakou dětskou herničku nebo dětský koutek v restauraci.

Ono zařídit tématickou oslavu je fajn, ale dá to celkem dost práce, pokud musíte postupně dávat dohromady vše potřebné a hledat různě po obchodech a internetu, kde se co hodí. Proto je ideální variantou vybrat si nějaký specializovaný e-shop, kde mají téměř vše k dispozici. Některé dokonce nabízejí i tématické balíčky, takže nemusíme hledat každou položku zvlášť, podle dané kategorie.

Ideální dekorace na párty a oslavy v jednom balíčku

Prozatím máme vybrané téma, a tak si podle aktuální nabídky na e-shopu sestavujeme i rozpočet, ať víme, kolik nás vlastně bude oslava stát. Naštěstí máme dost času, takže můžeme objednávat postupně během roku. Nebude tím pádem nijak velký a jednorázový zásah do našich financí. Dost podstatná část peněz půjde samozřejmě na dort ve tvaru Mickey Mouse nebo jeho klubíku, ale na dekoraci a zábavě na dětské párty nechceme nijak šetřit.

Už jste se také podívali na nabídku e-shopu www.olo.cz? Jaké vás tam zaujaly dekorace na párty a oslavy? Vše tam mají rozdělené nejen podle kategorií, ale hlavně i podle témat. To je právě ta výhoda. Jednoduše tak narazíte na zajímavý doplněk, který byste ani nehledali, ale určitě jej využijete.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno