Jaké vybrat dekorace na párty a oslavy nejen pro malou slečnu

Narozeniny naší malé Valerie už sice máme dávno za sebou, ale právě teď přemýšlíme, jaké vybrat vhodné dekorace na party a oslavy. Valerie už má svoje oblíbence, a proto bude tématická party s velkou pravděpodobností ve stylu Mickey Mouse klubík. Popravdě řečeno se ti oblíbenci celkem často mění a Mickeyho pomalu začíná dotahovat Princezna Elena z Avaloru.

Letošní lednová oslava narozenin proběhla spolu s Františkem z Kouzelné školky. Na úplně první narozeniny nám na dortu zase seděl zelený křikloun Alzák. Pokaždé jsme slavili jen jako menší rodinnou oslavu. Následující třetí narozeniny ale směřují k tomu, že tentokrát přijdou i nějací kamarádi a kamarádky. Tím pádem asi vyměníme náš byt za nějakou dětskou herničku nebo dětský koutek v restauraci.

Ono zařídit tématickou oslavu je fajn, ale dá to celkem dost práce, pokud musíte postupně dávat dohromady vše potřebné a hledat různě po obchodech a internetu, kde se co hodí. Proto je ideální variantou vybrat si nějaký specializovaný e-shop, kde mají téměř vše k dispozici. Některé dokonce nabízejí i tématické balíčky, takže nemusíme hledat každou položku zvlášť, podle dané kategorie.

Ideální dekorace na párty a oslavy v jednom balíčku

Prozatím máme vybrané téma, a tak si podle aktuální nabídky na e-shopu sestavujeme i rozpočet, ať víme, kolik nás vlastně bude oslava stát. Naštěstí máme dost času, takže můžeme objednávat postupně během roku. Nebude tím pádem nijak velký a jednorázový zásah do našich financí. Dost podstatná část peněz půjde samozřejmě na dort ve tvaru Mickey Mouse nebo jeho klubíku, ale na dekoraci a zábavě na dětské párty nechceme nijak šetřit.

Už jste se také podívali na nabídku e-shopu www.olo.cz? Jaké vás tam zaujaly dekorace na párty a oslavy? Vše tam mají rozdělené nejen podle kategorií, ale hlavně i podle témat. To je právě ta výhoda. Jednoduše tak narazíte na zajímavý doplněk, který byste ani nehledali, ale určitě jej využijete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 69 Kč

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno