Máte taky vlastní děti na háku? Houpací sítě na zahradu i dětského pokoje

Kdo si myslí, že houpací sítě patří jen na letní zahradu mezi dva stromy, tak se plete. Užívat pohodu při houpání si totiž můžeme i v zimě, a dokonce i v paneláku. Letní sezóna už je pryč, i když se slunce celkem dlouho bránilo. Letní zahradu už jsme raději připravili na zimu a teď se pomalu plánují aktivity na zimu. V Nymburce to se sněhem není žádný velký problém, ale i tak počítáme s tím, že bude více studených dnů, kdy se raději ven nepodíváme. Máme už v záloze menší seznam zimních aktivit, a postupně dochází i na různé úpravy dětského pokoje pro Valerii. Ten chceme trochu více naladit do stylu pro princezny, ale zároveň i jako místo pro odpočinek, hraní a společného zlobení. Napadla nás proto houpací síť nebo nějaká houpačka.

Houpací sítě opravdu pro všechny

Když jsme vybírali vhodnou houpací síť pro Valerii do pokojíku, tak jsem v nabídce e-shopu  La siesta narazil i na houpací sítě pro miminka. To už naše malá sice nevyužije, ale někomu se jistě hodí. Pro nás bude vhodným řešením závěsný vak, který je zde také v nabídce. Ten se nám totiž ideálně hodí do dětského pokoje v paneláku. Nezabere moc místa a svůj účel splní dokonale.

Sice budu muset oprášit vrtačku a svým umem domácího kutila trošku pozlobit sousedy, ale za něco prostě ten vak musíme pověsit. Nosnost otočného čepu je dokonce 160 kg, a to pak určitě unese i taťku, až budu před spaním číst Valerii pohádky. Pokud se nepovede upevnit čep do stropu, tak se to ještě pořád dá zachránit stabilní houpací konstrukcí, kam se vak zavěsí.

Samozřejmě, že si můžeme vzít celou nosnou konstrukci na houpací síť, ale na skládání a rozkládání uprostřed panelákového bytu jsme trošku pohodlní. Na houpací síť přijde řada až na jarní sezónu a dáme si jí pěkně na zahrádku k bazénku.

Houpací sítě pod vánoční stromeček

Jako praktické řešení mi přijdou nabízené dárkové poukazy. Hlavně teď, kdy už spoustu z nás řeší vánoční dárky, je to rychlé a praktické řešení, jak nevybrat nevhodný dárek. Ten, kdo pak najde dárkový poukaz na houpací sítě pod vánočním stromečkem, už si vybere sám a podle sebe.

 

 

Zdroj obrázku: Designed by rawpixel.com / Freepik

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno