Díky GPS trackerům se vaši domácí mazlíčci už neztratí

Se smart produkty se setkáváme dnes a denně, není tedy divu, že smart vychytávky pronikly už i do světa domácích mazlíčků. Nejde však zpravidla jen o hračky. Můžete sehnat i gadgety starající se o jejich bezpečí. Neocenili byste obojek který má zabudovaný GPS tracker, abyste mohla vašeho čtyřnohého kamaráda lokalizovat téměř okamžitě?

Tulákům odzvonilo díky GPS trackerům

Obojky s GPS trackerem bývají oblíbené hlavně u majitelů psů, kterým jejich chlupatí společníci rádi utíkají a zažívají dobrodružství zpravidla bez svých páníčků. Díky GPS lokalizátoru a SIM karty už budete vědět o každém kroku vašeho psího kamaráda a jemu tak jeho toulky skončí. GPS lokalizátor automaticky aktualizuje svou polohu, kterou můžete sledovat pomocí aplikace na svém smartphonu. Už nikdy se nestane, že byste se klepali hrůzou, protože se vám pejsek zaběhl a vy absolutně nevíte, zda je v pořádku či nikoliv.

Nejlepší je, pokud je vidět i slyšet

Zaběhne-li se vám pes při domácím venčením, určitě oceníte funkce, jako je možnost spuštění světla či zvukového signálu. I když pejska nemáte v dohledu, může si ho díky signálům všimnout někdo jiný a následně mu pomoct najít cestu domů. Pokud bude navíc pejsek vidět, přispějete tak k jeho bezpečí například v situaci, kdy se zaběhne do blízkosti silnice.

Potřebujete víc funkcí pro GPS tracker?

Pokud se vám zdají výše zmíněné základní funkce jako nedostačující, můžete pořídit lepší modely trackerů. Ty nabídnou například možnost zaznamenávat trasu vašeho čtyřnohého kamaráda. Na jiných modelech zase můžete nastavit bezpečnou zónu. Když se potom pes od této zóny vzdálí, tracker vás okamžitě upozorní skrze mobilní aplikaci.

Trackery navíc můžete pořídit samostatně nebo jako součást obojku. Při výběru se zaměřte na jeho odolnost. Vždy se hodí zvolit ty voděodolné, protože nikdy nevíme, co toho chlupatého dobrodruha napadne.

 

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno