Propagujte vaši firmu pomocí reklamních USB flash disků

USB flash disk je už nějaký ten pátek neodmyslitelným souputníkem každého, kdo často používá počítač. Flash disky používáme k bezpečnému zálohování našich dat i k přenosu souborů. USB disky však můžete použít i k účinné propagaci vaší firmy, pokud je opatříte vaším logem či názvem vaší firmy, což z obyčejného flash disku udělá flash disk reklamní  a tudíž daňově odpočitatelný.

Proč je propagace pomocí USB disku tak účinná?

Je to tím, že “flešky” jsou extrémně užitečné, a proto i velmi často používané. Lidé si je navzájem půjčují a pokaždé když je použijí, uvidí vaše logo, čímž si podvědomě spojí jejich spolehlivost a užitečnost s vaší firmou. Díky bezporuchovosti a dlouhé trvanlivosti zvládne váš reklamní flash disk předat své sdělení velkému množství lidí. Obzvlášť pokud má zvláštní či neobvyklý tvar.

Tvary reklamních flash disků

Reklamní flash disky můžete sehnat ve stovkách nejrůznějších variant i tvarů. Může jít o různá zvířátka, auta, nebo jakékoli jiné tvary. Praktické jsou například náramky přátelství, kde USB konektor funguje jako zapínání, nebo tvar kreditní karty. Takový reklamní flash disk pak můžete nosit všude sebou. V katalogu firmy bluearrow.cz můžete najít stovky podobných flash disků z mnoha různých materiálů od silikonu až po kov a dřevo. Každý z nich vám na přání dokážou ozdobit logem vaší firmy, takže získáte jedinečný reklamní dárek, který potěší všechny vaše zákazníky i obchodní partnery.

Jak docílit daňové uznatelnosti reklamních flash disků

Aby se z vašeho flash disku stal flash disk reklamní a mohli jste si jej tudíž odečíst z daní, stačí splnit dvě jednoduché podmínky. Flash disk musí být viditelně označen logem vaší firmy a jeho cena nesmí převýšit 500 Kč bez DPH, čehož u většiny typů snadno dosáhnete.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno