Den otců: Dřevěné výrobky jako tip na dárek pro vaše taťky

Začátkem června se naše malá Valerie prořekla, že s maminkou objednávala dárek pro tatínka, a že bude překvapení. Nijak jsem to neřešil, protože mám v květnu narozeniny a říkal jsem si, že si to jen popletla. Jaké pak ale bylo překvapení, když mi na den otců obě dvě přinesly ozdobenou taštičku, a v ní byla nejen lahev oblíbeného vína, ale další zabalený dárek. Už delší dobu se Šárkou řešíme, že si musíme pořídit novější auto. V dárkovém balení samozřejmě klíčky od auta nebyly. Místo toho tak byla dřevěná pokladnička s nápisem “Na pořádný fáro”. Valerii dáváme za odměnu mince, a učíme jí, aby si odkládala do své pokladničky. Nedávno jsem jí pokladničku pochválil, tak se s mamkou dohodly, že mi tedy také jednu koupí, abych si do ní odkládal svoje peníze, tak jsme jí rovnou vyzkoušeli.

Mám dřevěné výrobky rád, a obzvlášť ty zajímavé a originální. Právě proto jsem si hned našel, kde mi holky pokladničku koupily. Docela mě překvapilo, co všechno na e-shopu nabízejí. Zboží je klasicky rozděleno podle kategorií a také podle toho, pro koho bude vybraný dárek. Rovnou jsem od Šárky dostal tip, co by se třeba mohlo líbit zrovna jí, a co by jí udělalo k jejímu svátku radost. Bylo mi hned jasné, že už si sama prošla snad celý e-ahop, a dopředu věděla, kam bude potřeba se podívat.

Dřevěné výrobky nejen jako reklamní předměty

U některých položek je v nabídce gravírování na míru. Prostě vám na vybrané zboží vypálí text nebo logo tak, jak potřebujete, a to bez ohledu, jestli si objednáte jednu věc, nebo celou paletu pro firemní dárky.

V e-shopu to ale není jen o dárcích. V nabídce je i drobný dřevný nábytek, bytové dekorace a různé doplňky. Ceny začínají už na pár korunách, takže si zde vybere i malý školák dárek pro svojí učitelku. Já osobně už jsem si uložil pár tipů na dárek pro své klienty a také na vánoční dárky pro rodinu. Pro jistotu jsem si ale prohlížel nabídku až pěkně večer. Kdyby totiž přes den viděla Valerie nabídku dřevěných hraček pro holky, tak bychom měli během chvilky zaplněný košík snad vším, čeho by si všimla. I tak jsme si do něj naházeli tolik položek, že nám vyšla i doprava zdarma.

Dřevěné výrobky jsou samozřejmě tou ekologičtější variantou nejen pro domácí doplňky, ale i pro dětské hračky. Jako takový bonus jsme i zjistili, že v rámci spolupráce s organizací Arnika, pomáhá provozovatel e-shopu i s výsadbou nových stromů. Materiál spotřebovaný na dřevěné výrobky se tak pomalu obnovuje v nových stromech.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno