Doplňky stravy a vitamíny, co se na podzim a zimu doopravdy hodí

Jak jste na tom přes podzim a zimu se zdravím? Používáte nějaké doplňky stravy a vitamíny, nebo to necháváte na pravidelném přísunu čerstvého ovoce? Už tady máme sychravé počasí a chřipka s nachlazením budou opět mezi námi, o “rýmičce” s fatálními následky zejména pro muže ani nemluvě. Teplého počasí a sluníčka už jsme si užili přes léto více než dost a zimním spánkem se to nezachrání. Právě proto se Šárkou hledáme praktické tipy, návody a instrukce, jak co nejvíce ochránit sebe i malou Valerii proti nachlazení. Neradi bychom pak inhalovali cibuli s cukrem nebo hledali nějaké náhradní řešení. Prostě uvítáme osvědčené rady, návody, nápady a třeba i tipy na prevenci i účinnou léčbu.

Nevím, jak u vás doma, ale Valerie ještě celý pomeranč nebo jablko nesní, takže to přes zimu spíše vypadá na nějaké doplňky stravy nebo vitamíny pro děti v pilulce nebo sirupu. Neříkám, že se Valerie vyhýbá ovoci, ale občas nám dá zabrat jí ho naservírovat lákavým způsobem, aby ho všechno snědla. Zkoušeli jsme i ovoce rozšlehat do ovocných koktejlů, ale se stejným výsledkem. Museli jsme to pak vypít sami.

Doplňky stravy a vitamíny i pro rodiče

Já osobně si letos raději také něco pořídím. Už jen kvůli výkyvům teplot a  občasnému stresu se tak raději připravím dopředu a vyhnu se tak nachlazení, na které celkem trpím. Pití horkého čaje je příjemné a přes den jich vypiji celkem dost. Raději ale zkusím něco praktičtějšího. Dostal jsem třeba tip na GRAVIOLA PLUS, co podle dohledaných informací přispívá k normální funkci imunitního systému a také k ochraně buněk před oxidativním stresem, tak uvidím, jak se doporučení osvědčí. Graviola Plus se dokonce podílí i na snížení míry únavy a vyčerpání, takže už plánujeme společný nákup na nějakém e-shopu  vitamíny a doplňky stravy. Gigalékárna bude vhodné řešení, kam se podívat na nabídku, protože při našem prozkoumávání se tam toho najde opravdu dost, a to za rozumné ceny.

 

BIOSIL

 

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno