Dlouhodobý pronájem auta je mnohem lepší služba, než klasická autopůjčovna

Občas se každé auto nečekaně porouchá, nebo je potřeba si z jakéhokoliv jiného důvodu půjčit nějaké další, větší nebo spolehlivější. V takových případech nás určitě jako první varianta napadne autopůjčovna, kde narychlo seženeme náhradní auto. Tato varianta se ale může zbytečně prodražit a o stavu jednotlivých vozidel v různých autopůjčovnách už vím také své. Jako alternativa k autopůjčovnám mne ale zaujala možnost využít dlouhodobý pronájem auta. Díky využití novějších a pravidelně servisovaných aut už se tedy nemusíme bát, že nám na nějaké náročnější a delší trase odejde naše Škodovka. Raději rovnou půjčíme jiné auto, a to i se zárukou mobility. Ne každý se totiž může spolehnout na to, že mu třeba auto půjčí někdo z rodiny, nebo se s poskytnutím auta nabídne nějaký kamarád. Navíc ne každý má doma nové nebo skoro nejeté auto.

Právě proto je dlouhodobý pronájem ideální varianta, jak si ušetřit starosti i peníze za náklady a nezbytné opravy auta před delší cestou.

Dlouhodobý pronájem auta za bezkonkurenční ceny

Služba je samozřejmě dostupná po celé České republice. K dispozici jsou úplně nové nebo roční automobily s nízkým počtem najetých kilometrů. Provozovatel si hlídá i výhodnost své cenové nabídky, takže pokud někde u konkurence naleznete v nabídce stejný vůz a pošlete mu odkaz, získáte od něj určitě lepší nabídku. Pak už jen stačí odeslat objednávku a vůz bude zdarma přistaven dle vaší potřeby ještě ten samý den. To samé platí i při odevzdání automobilu. Vyzvednutí je také zdarma.

S údržbou a pojištěním auta si také nemusíte dělat starosti. Vše hradí autopůjčovna Taggart a dlouhodobý pronájem auta je dostupný skoro pro všechny, a to i pro osoby s negativním záznamem v registru. Nejste ani nijak dlouhodobě vázáni smlouvou, jak tomu bývá u leasingových společností. Pronajmout auto lze klidně i jen na jeden měsíc. Prostě tak, jak se to hodí.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno