Jaké si asi Valerie vybere dětské povlečení? Princeznu nebo Popelku?

Jak jste vybírali povlečení u vás?

Dětské povlečení je další položka na našem seznamu pro vybavení dětského pokojíku pro naší Valerii. Brzy nás totiž čeká výběr podle celkového ladění dětského pokoje, takže prostě nějak do “princeznovska”. Popravdě řečeno máme zatím jen vymalované dvě zdi na bílo a dvě na jahodovorůžovo. K tomu sestavenou rohovou skříň s bočním regálem a komodu, která stejně půjde pryč. Zbytek pokoje okupuje můj “pracovní kout”, ale to se brzy změní. Šárka už to má pěkně vymyšlené a postupně to všechno budeme realizovat. Prozatím si ale Valerie zvyká na deku a malý polštářek, protože základní dětské povlečení do postýlky jsme nafasovali od rodiny a jako dárky od přátel. Vlastní si vybereme až na novou, větší postýlku. Valerie je stejně celý den s námi v obýváku s kuchyňkou nebo ve svém hracím koutku.

Jaké si vybereme dětské povlečení?

Zatím je výběr na nás, protože Valerii se líbí spousta nových věcí a zatím nám do toho nemluví. Její univerzální “Ma Ma Ma” je teď odpovědí na všechno. Občas tedy připojí nazlobený obličej, ale to jen výjimečně. Dětské povlečení si bude sama vybírat o něco později. Pro nás teď bude asi důležitější funkčnost a kvalita, takže určitě nějaké ze 100% bavlny a žádná velká chemie, co se barev týče. Samozřejmě vybereme nějaké odlišné povlečení, aby se střídaly barvy, ale nic zásadního, prostě jednoduchý vzhled. Vyšší level pak bude, až se do výběru zapojí Valerie a snad se uskromní a nebude chtít nakoupit hned povlečení na každý den jiné. To pak určitě budeme nakupovat podle aktuálních hrdinek v televizních pořadech pro děti. Znáte ženský, to je jako s botama, těch taky není nikdy dost.

Dětské povlečení do větší postýlky ještě chvilku počká

Až dojde na vlastní výběr Valerie, je jasné, že jí budeme mírně krotit a směrovat. Bohužel dětské povlečení do velké postele s tématem Alzáka asi nenajdeme, ale určitě bude z čeho vybírat a co obměňovat. Základní podmínky ale budou stejné, kvalitní materiál a žádná nebezpečná chemie, takže raději někoho s produkcí v Evropě. Schválně zkusím lehce protlačit třeba Star Wars, uvidíme 🙂 Jak to bylo / je / bude u vás? Máte snad nějaké extra tipy a nápady, jak vybírat a řešit povlečení pro děti a to ať úplně nejmenší nebo ty větší, klidně i předškoláky?

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno