Dětské domky na zahrádku i do pokojíku

A co děti? Mají si kde hrát?

Dětské domky jsou nedílnou součástí letních zahrad u rodinných domů, chat i chalup. Děti v nich mají vlastní prostor a slouží jim často i jako tajné skrýše pro jejich dobrodružství a lumpárny. Spousta z dospělých taťků si určitě pamatuje, jak jako malí kluci stavěli svoje bunkry, kde se jen dalo. Nyní se můžeme zase vydovádět a postavit si domky nebo prolejzačku pro svoje malé prcky.

Dětské domky Herold jsou v prodeji ve variantách ze dřeva i plastu. Pro naší Valerii jsme do začátku vybrali tu plastovou variantu. Dá se totiž po sestavení lehce přenášet, a to se nám na zahradu hodí. Stejně tak jsou plastové domky Herold lehce omyvatelné a po rozebrání se jednoduše skladují v zahradním domku.

Dětské domky jsou jednoduché stavebnice pro každého

Když jsme na zahradě začali stavět náš malý plastový domeček pro Valerii, v podstatě jsme ani nepotřebovali návod. No dobrá, na začátku jsme se trochu podívali, co je jaká část, ale pak už to šlo samo od sebe. Mechanismus pro spojení jednotlivých dílů byl jednoduchý a během pár minut jsme měli dětský domek pro Valinku hotový. Pak nastoupila Šárka a vyzdobila domek samolepkami, které byly přiloženy v balení. Během pár minut jsme tak mohli kolaudovat novostavbu a Valerie byla ve svém živlu.

Dětské domky na zahradu i do pokojíku

Výhodou dětských domků je nejen to, že je máte za chvilku složené, ale také to, že je můžete mít venku i v dětském pokojíku. Děti si tak mohou hrát po celý rok a za každého počasí. Na nás vyšla zahrada, protože do paneláku se nám dětský domek už nevejde a na zahradě ještě nemáme vybrané vhodné místo.

Samozřejmě jsou i nadšenci, kteří si dokážou postavit dětské domky sami z vlastního materiálu. Já si ale raději vyberu již hotový domek a sestavím si ho v klidu třeba u grilování. V plánu teď totiž máme zahradní domek pro nás, s nějakou menší pergolou a místem pro uskladnění různého vybavení na zahradu.

Jaké máte představy o ideálním domku pro děti na zahradu nebo do pokojíku? Už máte nějaký vyhlédnutý, nebo dokonce i postavený?

 

Zdroj obrázku: Designed by Freepik

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno