Už si vybíráte dětské domečky na zahradu? Jaro už se blíží!

Plánujete také lépe využít hezké počasí? Dětské domečky jsou jednou z možností, jak dětem zpříjemnit čas na zahradě. Popravdě řečeno jim nebude vadit, když v domku zůstanou i v drobném dešti. Dostali jsme od známých doporučení na e-shop Skluzavky, kde už to vypadá, že konečně také najdeme domeček pro naši Valerii. Děda už se totiž pomalu chystá na příchod jara a plánuje, co všechno letos na společné zahradě vytvoří, opraví a postaví. Jednou z položek je buď dětský domek, nebo skluzavka pro vnoučata. Hlavním bodem je sice pergola, jenže jak známe dědu, vnoučata mají přednost.

Loni už jsme jeden dětský domek na zahradě měli, ale byla to taková jednoduchá stavebnice z několika dílů. Celkový výsledek po postavení nebyl zrovna ideální, a domek se prohýbal hned na několika místech. Právě proto teď chceme něco pevnějšího. Valerie má doma od Vánoc dřevěnou kuchyňku a pomáhá nám pokaždé vařit. Na zahradě proto bude mít vlastní zahradní domek s nářadím i místem na hraní. Bude tak kdykoliv podle nálady pomáhat dědovi na zahradě, nebo s námi odpočívat.

Děda už přeci jen není nejmladší, a každá pomoc se mu hodí. Valerie mu už loni pomáhala se zaléváním a teď už je čas na hrabičky a další dětské zahradní vybavení. Uznávám, že na travní sekačku je ještě brzy, ale také už jsme jednu dětskou viděli.

Ideální zahradní domek pro naší Valerii tak má jasná a požadovaná kritéria. Jeho hledání tak může začít a jak znám Šárku, nechá si k zásilce ještě něco nezbytně potřebného přibalit. Až podezřele dlouho si totiž prohlížela dětské hračky. Kurýr se pravděpodobně pronese o něco víc a pro nás to znamená dopravu zdarma.

Nejenom dětské domečky, ale kompletní hračkárna

Na e-shopu jsme se zdrželi opravdu dlouho. Ono vybrat si z široké nabídky už zabere nějaký čas a dětské domečky  jsou jednou z mnoha nabízených položek. Sortiment společnosti GEOMAG totiž zahrnuje i hračky. Mám na mysli ty dřevěné, které se vracejí do módy.

 

 

 

Zdroj obrázku: Camera photo created by freepik – www.freepik.com

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno