Chatky Máchovo jezero poslouží nejen v horkém létě, ale i na jaře

Už od května jsou k pronájmu chatky Máchovo jezero, které najdete na Starých splavech. Zájemci mohou využít až 48 samostatných chatek se 4 lůžky a vlastní ledničkou. Stravovat se můžete ve velké jídelně s barem a samozřejmostí jsou společná sociální zařízení v areálu. Máchovo jezero je taková letní klasika. Sjíždějí se sem na léto nejen okolní obyvatelé a lidé z Prahy i ostatní zájemci z celé České republiky. Má to svůj důvod. Takto levnou a pohodovou dovolenou se spoustou vyžití totiž jen tak nenajdete.

Pro nás je ideální využití prolézaček, houpaček, klouzaček a hlavně pískoviště. Valerie je u vody spokojená, když se může vrtat v písku a stavět z báboviček hrad a další uskupení a formace.

Celý den ale nemusíte trávit jen v kempu. V okolí jezera jsou k využití další sportovní i rekreační aktivity. Jedno odpoledne tak věnujete minigolfu a skákání po trampolínách, další dny si projedete jezero na šlapadlech nebo loďce. Kdo je ale stejně pohodlný jako já, rád si v klidu sedne na parník a nechá se povozit.

Chcete více poznat okolí? Hned kousek od jezera je hrad Bezděz, kde si s dětmi užijete dobrodružný výšlap nahoru na kopec, kde na ně čekají tajemná zákoutí starodávného hradu a také občasné akce, které rády využívají rodiny s dětmi i zamilované páry.

Jak si užít celý den i po návratu z výletů a cest po okolí? V klidu a pohodlí před chatkou, kam si vynosíte vše potřebné pro následné grilování a opékání na ohni.

Chatky Máchovo jezero s plnou porcí romantiky

Každý taťka, a to i včetně mě, si rád něco griluje na ohni. Právě proto mají na Starých splavech hned dvě pevná ohniště. Pro ještě větší pohodlí si raději zapůjčíme gril, které jsou také k dispozici. Teprve pak je to ta pravá dovolená v kempu. Bez otevřeného ohně to prostě není ono. Máchovo jezero chatky poskytuje v hlavní sezóně až od května. Díky aktuálnímu vývoji počasí se dá ale očekávat, že letošní zábava začne o dost dříve a skončí třeba až v říjnu. Kdo ví.

 

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno