Také máte rádi české dřevěné hračky a stavebnice?

Doma už máme jasno, že nejlepším řešením jsou české dřevěné hračky, díky kterým se naše Valerie dokáže zabavit opravdu na dlouhou dobu. Kolikrát se i divíme, na co všechno přijde a co díky několika kostkám a válečkům dokáže postavit. Tedy hlavně i jak funguje její představivost. Sám si pamatuji na klasické kostky, na kterých byl z každé strany nalepený obrázek, který se po správném složení celý ukázal. Dnes už je ale nabídka mnohem a mnohem větší.

Jasně, že jsou hračkárny a online e-shopy plné akčních plastových hraček, autíček a stavebnic. Nabídka se doplňuje o aktuálně oblíbená témata, jako jsou Transformers, klasické postavičky od Disneye, panenky všech velikostí a LEGO stavebnice pro všechny věkové kategorie. Naprostou klasikou ale zůstávají dřevěné hračky. To mi nikdo nevyvrátí, protože je to prostě jistota, která se v oblibě dětí drží už desítky let.

České dřevěné hračky už od malička

Jasným favoritem je cokoliv s krtečkem. Už od malička si ho oblíbila. Tím pádem už doma máme krtkovi kostičky, skládačku, malou promítačku a podobně. U dnešních dřevěných hraček se vyplatí si připlatit, a pohlídat si, kde je vlastně vyrobili. Vyhnete se tak nebezpečným barvám a mořidlům. Prostě si koupíte jen to, čemu důvěřujete. U malých dětí se dá předpokládat, že si budou hračky ožužlávat a strkat do pusy, tak proč riskovat.

Není to jen o kostkách. K dispozici jsou i kreativní hračky a skládačky. Ti nejmenší mají své skládačky a chrastítka. Pro ty větší je v prodeji kuličková dráha, kde si staví trasu, a poté po ní pouštějí kuličku.

V podstatě se ani nedá popsat kompletní nabídka. Nejlepší bude se na e-shop Dřeváček, kde prodávají české dřevěné hračky, podívat, a vybrat si to něj pro vaše dítě. U nás doma už máme vyhlédnuté dřevěné domečky pro panenky, kde je k dispozici kuchyně, obývák, ložnice a koupelna.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno