Hokejka a brusle jsou základ pro kariéru malého hokejisty

Nedávno jsem s kamarádem řešil, jaká je ideální hokejka pro jeho syna, kterého právě přihlásil do hokejového klubu u nás v Nymburce. Původně jsme u kávy řešili, jestli je lepší pro sportovní aktivitu malého kluka vybrat fotbal nebo hokej. Nejsem zrovna sportovní fanoušek, a jediný rozdíl vidím jen v tom, že hokej se hraje na třetiny, a fotbal na poločasy. Toť vše. Spíš jsem ale porovnával nákladovost na tyto dva nejoblíbenější sporty, a to jak finanční, tak časovou. Aby ale mohl junior kopat do míče nebo prohánět puk po ledě, potřebuje k tomu kvalitní vybavení. Nic z klasického sportu v obchodním centru. Nikdo přece není tak bohatý, aby kupoval laciné věci.

Brusle jsou základ rychlého hokeje

Nákup vybavení pro malého sportovce není jen na jedno odpoledne. Už jenom než se vyberou kvalitní a pohodlné brusle, zabere dost času. Navíc málokdy se trefíte hned napoprvé. Kvalitní brusle dnes už mají spoustu vychytávek, a k tomu navíc kvalitní zpracování. Já si pamatuji na doby, kdy jsme jezdili na veřejné bruslení, a já si musel do svých bruslí z kůže brát silné ponožky, protože v nich byla opravdu zima. O tom, kolik vlastně jedna brusle v tu dobu vážila už raději ani nemluvím. To ale dnes naštěstí nehrozí.

Jedna opravdová jistota kvality za rozumnou cenu ve světě vybavení pro hokejisty ale jistě je. Jde o značku Bauer, která má v nabídce snad všechno, co má spojitost s vybavením pro hokejisti. Tím myslím pro malé hokejisty, dorost, ale i profesionální hráče. Tady je pak znát právě ta výhoda kvalitního zpracování a široký výběr různých provedení.

S naší Valerií je malá pravděpodobnost, že se dá na fotbal nebo hokej. Už ale máme z mateřské školky informaci, že v příštím ročníku už bude chodit na společné bruslení, takže budeme také hledat kvalitní brusle. Už asi tušíte, kam se podíváme nejdříve.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno