Jste fanoušci Bio nádobí, nebo zatím ekologii neřešíte?

V posledních měsících jste jistě zaznamenali informace o stále rostoucím problému s plastovým odpadem. Nejde jenom o PET lahve, ale spíše o drobné plasty, které postupně zahlcují moře i naši přírodu. Skládky jsou plné jednorázového nádobí z fast foodových restaurací a ne každý tento problém vnímá. Jako alternativa k jednorázovému plastovému nádobí je papír a BIO nádobí z dalších materiálů.

Právě tato alternativa si razí cestu nejen mezi fanoušky ekologie, ale i mezi nás běžné uživatele. Jak často chodíte na různě food festivaly, a kolikrát jste za poslední dobu dostali svoji objednávku třeba na třtinové misce? Ano, přesně tak. Je to čím dál častěji, a některá provedení jsou i zajímavě řešená. Samozřejmostí jsou i jednorázová brčka z papíru, která nijak nezatěžují přírodu a jsou snadno rozložitelná.

Bio nádobí není jen o papírových kelímcích

Papír je důležitou součástí našich životů. V gastronomii i v rychlém občerstvení si všakrazí cestu i další materiál pro výrobu jednorázového nádobí, jako jsou misky, tácky, bio příbor a další. Právě rozdílný materiál, se stále nižší pořizovací cenou, a široký sortiment možností a provedení, si najde uplatnění nejen na větších akcích i ve vaší domácnosti, na rodinných oslavách i svatbách.

Kde se dá sehnat bio nádobí?

Jedním z nejznámějších dodavatelů je společnost Jarico, která působí na trhu v České republice od roku 1994. Hlavní činností firmy je velkoobchod a maloobchod se zaměřením na obaly a obalový materiál. V průběhu historie této společnosti se její činnost rozšířila také o nabídku sortimentu čistících a hygienických potřeb.

Snahou firmy Jarico je vstřícnost a ochota k našim zákazníkům. Právě proto se zaměřili na BIO příbory a BIO nádobí, po kterém v posledních letech znatelně vzrostla poptávka. Jednorázové nádobí tak odebírají nejen velké restaurace, ale také drobní odběratelé a rodiny. Jaká varianta láká vás?

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno