Jaký je váš vysněný bazén, který chcete mít na zahradě

Už se konečně oteplilo a na zahradě už máme připravený bazén. Již druhou sezónu používáme ten samý, s nafukovací konstrukcí. Na příští rok tak máme v plánu ho vyměnit za větší, lépe vybavený. Nechceme zatím řešit zapuštěnou variantu, protože nám aktuální řešení vyhovuje. Spíš teď přemýšlíme nad vhodným přesunem do a z bazénu. Prozatím to zvládne jednoduchý žebřík, takže ještě pořád budeme naší Valerii pomáhat do bazénu i z něj. Aspoň tak bude ve vodě pod kontrolou. Plánujeme si vše raději dopředu, abychom měli připravený přesný plán i rozpočet a samozřejmě potřebné peníze.

Je jasné, že pro nás by byl ideální do země zapuštěný krytý bazén, který má aspoň 5 metrů a jsou v něm zabudované i schody. Ani nám nezáleží na tom, jestli se přebytečná voda bude přelívat do kanálků okolo, nebo využijeme klasický bazén s mechanickým lapačem hladinových nečistot.

Jaký ale vybrat tvar bazénu? Není to ani o ceně, jako o tom, kam vlastně bazén necháme postavit a k čemu se nám hodí. Zahrada má obdélníkový tvar, takže logicky vybereme i stejný tvar pro bazén. Sice je ještě ve hře oválný tvar, ale to jen jako náhradní varianta.

Okolo bazénu nechceme mít hned trávu. Bude lepší si zajistit dlažbu, takže si vybíráme velikost i barvu, a asi dojde i na pergolu. Když už se bude kopat do země, proč toho nevyužít a neudělat vše najednou. Obzvlášť, když se dá díky kompletní objednávce zařídit všechno na klíč a během několika dnů. V podstatě je to taková stavebnice, kterou si necháme namontovat na zakázku.

Bazén v kompletním balíčku

Také nemáte čas ani zkušenosti řešit, který bazén je pro vás nejvhodnější a jestli je správná kombinace zvoleného bazénu, filtrace vody, zastřešení i potřebných doplňků? V tom případě si také jistě rádi necháte poradit od odborníků, nebo si rovnou vyberete kompletní balíček od společnosti Albixon. Jejich balíček dokonce obsahuje technologickou šachtu s příslušenstvím. Nemusíte tak přemýšlet, kam umístíte veškerou filtraci a kontrolu bazénu. Vše zůstane zapuštěné v zemi, takže velká krabice s vybavením nebude na zahradě nijak překážet.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno