Užijte si aktivní odpočinek pod Vysokými Tatrami

Atraktivní destinace, maximální pohodlí a přehršel možností k aktivnímu i pasivnímu odpočinku. Taková lákadla v sobě skrývá největší wellness na Slovensku, AquaCity Poprad. Ať už si chcete užít vodních hrátek, masáží, výletů do překrásných okolních hor či špičkové gastronomie, je tento vodní ráj pod Vysokými Tatrami ideální destinací.

 

Termální bazény jsou šetrné k vašemu zdraví

Zmiňovali jsme vodní ráj, aquapark je totiž středobodem celého komplexu. Užít si vodních radovánek můžete v kterémkoliv ze třinácti vnějších a vnitřních bazénů, ochuzeni nebudete ani o adrenalinové atrakce v podobě tobogánů nebo aquazorbingu. Termální voda v bazénech AquaCity Poprad pochází z přírodního podzemního zdroje a dosahuje příjemných 28 °C–38 °C. Je šetrná k pokožce, pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém a má dobrý vliv i na metabolismus a nervový systém. Budete se tak v ní cítit velmi dobře, a ještě uděláte něco pro své zdraví.

Wellness procedury pod dohledem horských velikánů

Na užívání si teplých proudů v termálních bazénech můžete navázat masáží, návštěvou solária či kryokomory. Kryoterapie, tedy krátký pobyt v komoře s průměrnou teplotou kolem -120 °C, je rovněž součástí speciálních wellness pobytů, které AquaCity nabízí. Po procedurách si užijete luxusní gastronomický zážitek v jedné ze dvou restaurací, které nabízejí jak lokální speciality, tak pochoutky z různých světových kuchyní.

Pokud už by vás bohaté služby hotelu a wellness centra omrzely, není nic snazšího než se sbalit a vyrazit na túru na některou z vysokohorských turistických stezek, jimiž je okolí hotelu protkáno. Vysoké Tatry slibují krásné výhledy a čistou přírodu.

Vyrazte s celou rodinou

Celý komplex AquaCity je velmi přívětivý k rodinám s dětmi. Rodiče si zde užijí zaslouženého odpočinku, děti se mohou vyřádit při aktivitách v rámci animačních programů, pohrát si v některém z dětských koutků nebo zhlédnout úchvatnou laser show v bazénech. Zakladatel celého areálu, Jan Telenský, úspěšný anglický podnikatel s českými kořeny se spoustou unikátních nápadů a přívětivým vztahem k hotelnictví, je velký milovník ekologie. I díky tomu se AquaCity Poprad pyšní několika oceněními, které dokazují snahu maximálně chránit životní prostředí. Jedná se o jeden z nejvíce ekologických resortů, který vůbec můžete navštívit.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno